Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az osztálytársam szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársam szerelmes belém, de nem csak belém az osztályon belül. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam aki megszokott "érinteni", simogatni engem és még két osztálytársamat. A lány egész jól néz ki. Mit akar ezzel? Egyszerre 3 fiúnál próbálkozik? Szerintetek mit akar ezzel? K**vás szinten nem öltözködik.
2018. dec. 1. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egészen biztosan nem "szerelmes" három fiúba egyszerre. Vannak lányok akik szimplán több testi kontaktust engednek szimpátia vagy barátság alapján. Nekem pl. van egy osztálytársam és egyben lánybarátom akinek mellesleg fiúja is van, de főként velem meg még kb. 2 emberrel sokszor úgy viselkedik mintha mi lennénk a fiúja :D Nyilván engem ez nem zavar :P de nem fogom kihasználni.

Az ilyenek általában könnyűvérű csajok. Ne akarj tőle semmit, hacsak nem zavarna amennyiben összejöttök hogy más fiúkat ölelget, érintget stb. Nálam ez kizáró ok.

2018. dec. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Két szélső lehetőség lehet, egyik az hogy ha van fiúja akkor az szimplán nem elégíti ki eléggé a lányt és ez miatt keresi a ti társaságotokat.


Másik opció hogy ha nincs is barátja akkor pont ez miatt keresi a ti társaságotokat. Gondolom cikinek tartja hogy neki nincs senkije és minél hamarabb akar egy kapcsolatot vagy valami kapcsolat félét.


De ahogy az egyik válaszoló írta ezek a könnyű vérű lányok szinte bármire kaphatók csak jókor kell lenni jó helyen, és nem baromságokkal elrontani a szitut :D


Saját történet, de mikor 11.-es voltam a gimiben akkor elmentünk az évfolyammal érettségi szünetbe kirándulni és az ott a "könnyű vérű" lányok esténként olyan szinten leitták magukat hogy már a mellüket fogdostuk sőt...pár lány még vevő is lett volna elég extrém dolgokra is csak hát mindig volt 1-2 jó fej barátnő aki mindig leállította a dolgokat...

2018. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!