Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban aki ha elhaladunk egymas mellett akkor mindig probal más felé fordulni. Ez azért is furcsa mert regebb ota ismerem és idaig jobban voltunk és nem hiszem hogy bármivel is megbántottam volna ezért nem értem az egeszet. Volt aki erről mar megkérdeztem és azt mondta szerinte tetszek neki és nem meri elmondani ezért tartja a tavolságot.

2018. dec. 1. 16:15
 1/4 anonim válasza:
Ez elég sok mindentől függ (mennyire voltatok jóban,volt/van e barátnője,mennyire szégyenlős stb.),de ha neked bejön és jóban voltatok akk egyszerűen szólitsd meg,beszélgessetek baráti jelleggel,a lényeg h néha ne árt kezdeményezni.És ha jól kijöttök a srác biztos lépni fog ;)
2018. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. dec. 1. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Vajon talán, de igazából a lekvár is megteszi.
2018. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsót nem értem
2018. dec. 9. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!