Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ti mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az van hogy már egy éve tetszik egy srác, akinél először azt hittem, hogy én is mert úgy éreztem, csak szerintem elrontottam, mivel elég félénk vagyok és így egyből nem vettem, hogy próbálkozik nálam ezért elrontottam a dolgot, mivel neem jeleztem felé, hogy eengem is érdekel és szerintem azt mutathattam kifelé hogy nem érdekel engem. Aztán folyton láttam a suliban a folyosón meg szinte miden nap és mivel nem mertem lépni felé és így magamat kínoztam. Ez nyárig így volt csak aztán próbáltam nem rá gondolni és elfelejteni, hogy ne kínozzam magam tovább vele, de ezek szerint nem sikeerül, mert megint folyton csak ő rá gondolok és mindig figyelem a folyosón és annyira szerencsétlen vagyok, mert azóta sem merek lépni és tudom hogy esélytelen, mivel már tök rég volt hogy érdekelhettem és így elveszett minden esélyem, legalább is szerintem.

2018. dec. 5. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

1). Férkőzz a közelébe egyre többször, nézd őt kicsit hosszabban, szólítsd meg valamilyen okból (pl. érti-e a matematikát, kémiát, fizikát..., tudna-e segíteni neked, mert te "nem érted"...

2). Nézz másik fiú után.

2018. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Huha. Velem is volt már hasonló. Először azt próbáld meg finoman kideríteni hogy érdeklődik e más lányok iránt. Ha igen, akkor sajnos azt kell mondjam hogy lemondott rólad mert nem ért célt a közeledése. Ha viszont nem, akkor próbálj meg közeledni felé, beszélgessetek.
2018. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a tanácsokat. Már próbáltam más fiúk után nézni, csak valahogy mindig hozzá kanyarodom vissza, hiába próbálok bármit, te ezt hogy oldanád meg?
2018. dec. 5. 19:40
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 Nála az a baj hogy sosem lehet tudni, mert tudom van pár lány barátja és hol úgy hallom hogy alakul valami hol úgy hogy végül csak barátok így eléggé bizonytalan, és ez is sokszor gátol hogy próbáljak-e egyáltalán bármit
2018. dec. 5. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt kérdezed, hogy én hogyan oldanám meg?

Első válaszolóként már megírtam. Mást nem tudok tanácsolni.

2018. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 igen, már mint hogy új fiú után nézel vagy is keresel magadnak valaki mást és elfelejted a mostanit
2018. dec. 5. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagyd. És semmiképp ne kezdj el nyomulni.
2018. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!