Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki és ő is tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki és ő is tetszik nekem, mit tegyek hogy ennél tovább jussunk?

Figyelt kérdés
Idén lettünk osztálytársak és egykorúak vagyunk. Év eleje óta tetszünk egymásnak, de csak kis ideje jutottunk el addig H be is valljuk. Szeretném ha közelebb kerülnék hozzá és esetleg akár össze is jönnénk. Tippeket örömmel várom:D

2018. dec. 5. 21:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Például elhívod valahova és egy meghitt helyen megcsókolod.

Esetleg mellé még mondhatod, hogy szeretlek és ezt már meg akartam tenni.

2018. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tedd, amit az első tanácsol. Vagy légy sokat a közelében, érintsd meg szinte észrevétlenül, csak úgy "véletlenül", soszor kzdj vele beszélgetést... Fog ez menni.
2018. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát megcsókolni nem hinném hogy egyenlőre meg fogom. Még egy ölelést sem jutottam el, nemhogy addig..de azért köszönöm szépen.

Egyébként most hogy közeledik a karácsony, gondoltam meglepem valami aprósággal. Szerintetek ez jó ötlet?

2018. dec. 7. 23:09
 4/11 A kérdező kommentje:
Ölelésig*
2018. dec. 7. 23:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó ötlet a karácsonyi ajándék, de addig is igyekezzetek randevúzgatni. Először lánynak képzeltelek, de most inkább fiúnak gondollak. Melyik vagy?
2018. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lány,15 éves
2018. dec. 8. 14:24
 7/11 anonim válasza:
100%

A karácsonyi ajándék egy jó ötlet!

A többi válaszolóval is egyetértek: találkozzatok sokszor és próbáld meg egy kicsit éreztetni vele, hogy érzel iránta valamit. Mondjuk bújj hozzá kicsit közelebb, karold át, stb...

2018. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Fiatal vagy. Szeretnéd átérezni a szerelem gyönyörét. Természetes dolog. Nem a mutatóujjamat akarom figyelmeztetőleg rád emelni. Ti, lányok, ilyen korban már érettebbek vagytok, mint mi, fiúk. Ebben a korban alighanem én is bátortalanabb voltam, mint a lányok. Nem látok semmi kivetni valót a tiniszerelemben, csak egy valamire NYOMATÉKOSAN felhívom a figyelmed. (Ezt szegény édesapám szokta mondani: "Fiaim, csak az eszetek mindig a helyén legyen!"). Ezt üzenem én is Neked.

A többi tanácsolóval összhangban tanácsolom: közelíts Te a fiú felé, de ne akaszd magad teljesen rá! Ha ő nem akar mást, akkor maradjatok a beszélgetések, a kézfogások, az arc-, kéz- a vállsimogatások mezején. És sokat beszélgessetek. Bármiről, csak cseréljetek véleményt. Így ismeritek meg egymást a legjobban: kinek miről, mi a véleménye. Ha eltérő, az nem baj, csak ne legyen eltérés a lényeges dolgokban, amit a másik nem tud elnézni, tolerálni.

Ehhez kívánok neked sok sikert!

Egy idős bácsi.

2018. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az eddigi tippeket! Ha valakinek van még ötlete, szintén örömmel várom :)
2018. dec. 8. 19:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Említsed meg neki, hogy szeretnél elmenni karácsonyi (szilveszteri, újévi) eseményre (mozi, színház, koncert... esetleg a barátnőiddel, az ő barátaival...). Nincs-e kedve hozzá elmenni veled (veletek) együtt? (Ha nincs elég pénzed /ne legyen - füllents egyet!/, akkor mondd azt, hogy az ő jegyének csak bizonyos hányadát tudnád kifizetni... (a többiek - ha lennének - fizessék saját maguk részét). Esetleg korcsolyázni (kettesben, kéz a kézben, de a többiek is ott lehetnek a pályán.
2018. dec. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!