Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes tanulás mellett csajozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tanulás mellett csajozni?

Figyelt kérdés
Pár hete tettem ki egy ugyan ilyen kérdést. Amiben leírtam, hogy van egy 14 éves lány aki tetszik nekem. Ő is vonzódik hozzám. Én 18 éves vagyok. Továbbtanulás előtt állok/amit tudok halasztani 1 évvel mert van nálunk egy továbbképzés/ Csak félek, hogy nem tudnék időt szánni rá. Ott páran leírták, hogy ne jöjjek vele össze, másra kell koncentrálnom. De egyszerűen hiába próbálkozom nem tudom kiverni a fejemből. Amikor meglátom a szívem szinte kihagy..Egész nap azt lesem mikor érhető el fb. Nem tudok a tanulásra koncentrálni. Ott akarok vele lenni. Igen van egy 4 éves korkülönbség közöttünk.

2018. dec. 8. 21:37
 1/5 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Ez volt pár hete a kérdésem. Én is leírtam, hogy jobbnak látom ha hagyom. De nem tudom..

2018. dec. 8. 21:39
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van időm barátnőmre,sőt ha a helyzet jobban megengedné naponta lenne,pedig én a suliba naponta ingázok több mint 100 km-et.
2018. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PestisPesta ***** válasza:
Ha az anyag nehéz akkor csak hétvégén max. Ha könnyű vagy kevés akkor tiéd a terep ;)
2018. dec. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincs, szerintem tanulj a csajok nem halnak ki mire végzel a tanulással, csak az olyanok akik olyan pasit választanak akiknek nincs iskolájuk.
2019. ápr. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oszd be az idődet. Mert nem mindegy hogy "időt szakítasz rá", vagy "külön időd van számára."
2019. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!