Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vissza lehet hódítani egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza lehet hódítani egy olyan lányt aki egyszer már elhagyott?

Figyelt kérdés
Jól elvoltunk az elején, de egy idő után egyre nehezebben ment ez a kapcsolat mivel közbeszolt a távolság is, kevesebb időt töltöttünk együtt és valamiért távolodtam tőle, kevesebb közös témánk volt már. Én szerettem, de ő inkább a szakítást választotta. Harag nélkül váltunk el. Ha mostanában nem is, de egyszer még összejöhetünk? Akár fél év múlva, vagy 2 év múlva... Hozzáteszem ő még 18 sincs velem ellentétben. De sajnos nem tudok elszakadni tőle, pedig egy ideig az lenne a jó megoldás, mivel van egy másik fiú is akivel lehet összejön hamarosan.
2018. dec. 9. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elhidegültetek egymástól, nem volt közös téma, unatkoztatok. A lány megunta, lelépett. Ne bolygasd őt. Van más lány is!

Az utolsó mondattal azt akartad írni, hogy a lánynak van másik fiúja, akivel lehet hogy összejön? Honnan tudod? Vagy pedig neked jön össze a fiúval? Gondolom az első a helyes, de az írásodból ez nem egészen egyértelmű.

Szóval: keress más lányt!

2018. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!