Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 8 év korkülönbség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 8 év korkülönbség sok?

Figyelt kérdés
A lány 16 éves még teljesen tapasztalatlan kapcsolatok terén. A fiú 24 éves már tapasztalt. Ezt leszámítva sok bennük a közös, de még nem ismerik egymást annyira. Erdemes ezzel foglalkozni vagy túl nagy a korkülönbség és időpocsékolás?

2018. dec. 11. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
en szerintem sok
2018. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen arányban hogy 16,24 soknak tűnik. De ismerek olyant aki 14 éves és 22 éves barátja van,ott is 8 év van de jobban meglátszik. Egy 16 éves 2 éven belül már felnőtt és akkor egyáltalán nem tűnne soknak a 8 év. De próba szerencse,rossz nem sülhet ki belőle.
2018. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem sok 8 év, de így igen.
2018. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Határeset, éppenséggel lehetnek kompatibilisek, de az esetek zömében ez azért nagyon sok, az egyik még majdnem gyerek, a másik pedig már felnőtt, valószínűleg dolgozó ember, sok lehet különbség. De az egyedi esetet kell nézni.

Ha a felek valamelyikében felmerül, hogy időpocsékolás, akkor szerintem hagyja a dolgot, de ha minden maga a tökély s ha akarja, sem tudja elereszteni, akkor én adnék neki egy esélyt (más opcióm úgyse lenne, persze).

2018. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Nem ezen fog múlni.
2018. dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ismerten ilyen párt, és teljesen jól megvoltak. De a lány nagyon határozott személyiség volt. A srác pedig igazán okos, kedves, segítőkész. És iszonyat szerelmes.
2018. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Soha sem időpocsékolás a szerelem.
2018. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a lány szüleit lol
2018. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia ! Én több mint egy évvel ezelőtt jöttem össze a mostani párommal:) nálunk is 8 év a korkülönbség. Bár nekem már voltak tapasztalataim , ha ez számit a kérdésed szempontjából. Én nem mondanám soknak, nem látszodik rajtunk a korkülönbség. 18/L
2018. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok... mert ha elfekteted a 8-at, akkor végtelen és húúú..
2018. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!