Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a 3 év nagy korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a 3 év nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én vagyok 16, a lány 13. Már egy jó ideje beszélgetünk és megkedveltük egymást. Egyáltalán nem áll szándékomban ágyba vinni ilyen fiatalon, mielőtt bárki kérdezi xd. Szerintetek ez még belefér?

2018. dec. 12. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Igen. Ha 16-19 lenne azt mondanám hogy oké de a 13 éves még épp hogy serdül, elég beteg vagy.
2018. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Abba belegondoltál már, hogy lehet a lyánynak meg sem jött még esetleg?

Szerintem is elég fura.

2018. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
32%
Első kettő jó hülye. Nem vagy beteg. Szerintem az a 3 év nem sok. Nekem 15 évesen tetszik egy 19 éves srác. Na és? Ha tényleg nem csak megdugni akarod, akkor teljesen rendben van a dolog. Hajrá!
2018. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez meg okes😋 en is kavartam anno 18 evesen egy 15 evessel
2018. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát 13 éves lánnyal. Hát. Ha tényleg nem áll szándekodban, és meg is tudod állni, hogy lefektesd, akkor esetleg. De meddig várnál rá?
2018. dec. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

#3 Te is elég nagy hülye lehetsz...

Biztosan normális dolog ha egy 16 éves fiú egy 13 éves lányt csak megakarjon dugni és ott a lány élete tönkre is ment...

Igazán értelmes ember vagy...


Kérdező...

Egy 13 éves nagyon sok dolgot nem tud, míg egy 16 éves már tud.

Lehet butább, lehet érettebb, de akkor sem tud még sok mindent.

Ő még csak az alapokat tanulja, amit neked tudni kell és vagy már tudsz.

Annyi lány van még a világon...

De mi hiába is mondunk bármit, mi ezen nem tudunk változtatni.

2018. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért kellett törölni a válaszom, mert hidegen hagy a kőkemény valóság?! Nehéz elfogadni a valós kritikát, nem értettem egyet a beteg gondolataiddal, azért ?!
2018. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

Ha szereted és tényleg tudsz rá várni akkor semmi akadálya,de mindenképpen figyelembe kell venned,hogy Ő a fiatalabb így neked kell okosabbnak lenned.


Attól még nem leszel pedofil,ha tetszik egy 3 évvel fiatalabb lány,ez még nem a világvége.

2018. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7-es

Én nem töröltem a válaszod jóember

2018. dec. 13. 18:18
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

Én 13 voltam amikor összejöttem a barátommal, aki akkor 16 volt. Én most 15 vagyok ő meg 18, és még mindig együtt vagyunk.

Hogy felvilágosítsam a 2. válaszolót, ritka hogy 13 évesen még nem jött meg egy lánynak. :D

6.-nak csak annyit, hogy nem hiszem hogy biokémiáról és algebráról szeretne beszélgetni a lánnyal, szóval nem értem miért probléma hogy a fiú "többet tud". Egyébként hozzátenném hogy mindketten jó tanulók vagyunk, és soha sem éreztem azt hogy ő okosabb. Jó, suliban nyilván sokkal másabb dolgokat tanul már, mint én de valahogy sose jön fel témának a 2. világháború, nem is értem miért :D De megvannak a közös érdeklődési köreink, és azokról beszélgetünk, vagy hogy kinek milyen napja volt, ilyenek. És szerintem azért a 13 évesek már elég értelmesek, legalábbis egy 16 éveshez. És ha beszélgetnek, és megkedvelték egymást, gondolom egy szinten vannak, nem? Akkor hol a probléma?

Amúgy ezt az ágyba vinni dolgot mi is megbeszéltük, hogy még várunk vele, és pár hónap után már lefeküdtünk, és nem bántam meg.

Szóval ez egyáltalán nem gáz, és nem vagy egy beteg állat, vagy ilyesmi. :D Ez szerintem tök okés, de tényleg.

2018. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!