Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért néz, mikor elvileg nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz, mikor elvileg nem akar semmit tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel szeptember-ben ismerkedtem meg, osztálytársak vagyunk, és az első pillanattól kezdve éreztem a vonzalmat köztünk. Sokszor szemezünk, és sokszor, csak a szeme sarkából figyel, tehát néz egy kicsit mellém, aztán ha ránézek rögtön reagál rá valamit, pl: elfordul, vagy rám néz. De egyszer összevesztünk és azt mondta nem akar tőlem semmit, de ne legyünk már rosszba ezért, erre én azt írtam hogy nem szoktam barátkozni lányokkal, (mar megbántam). Közben lett egy barátja, de mindig azt veszem észre hogy az oran is felém fordul, és fel hívja magára a figyelmet, meg szemezünk. Akkor most ezt miért csinálja?

2018. dec. 16. 20:43
 1/9 Steve G. Paul ***** válasza:
100%
Játszik, flörtöl próbálkozik. Normál működés, játszhatsz te is. Ne vedd túl komolyan (magadat se).
2018. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd annyiban a dolgot. Lehet, hogy játszadozik veled. Az én tanácsom az, hogy éld az életed, ha szerelmes beléd akkor meg ő menjen oda, mert te minden telhetőt megtettél.
2018. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
15
2018. dec. 16. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert észrevette, hogy bámulod, mert azt hiszi, hogy nézed;

amúgy lehet, hogy szépn ek talál, de a személyiséged nem jön be neki , vagy sulis társsal nem akar összejönni , vagy pl még éretlennek érzi magát egy párkapcsolatra, vagy fél és nincs önbizalma és nem hinné hogy ő tetszhetne neked.

Vagy pedig csak nagyon utál, vagy furcsának talál és megpróbál megfejteni, vagy lát rajtad valami nagyon rondát, vagy esetleg olyan érzése van, mintha ismerne téged régebbről pl akár egy álomból v előző életből, és vagy kellemes benyomások fűzik hozzád, vagy ódzkodik/ óckodik tőled; vagy ilyesztőnek talál, vagy nem a személyiségedet, hanem az öltözködési stílusodat tekinti furcsának; akár esetleg próbál teljesen kielemezni, megfejteni téged. Meg amúgy lehet nem csúnyát/érdekeset, hanem vicceset lát rajtad.

2018. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és szerintetek ha változtatnék magamon, mert eddig kicsit bunkó voltam vele, mert szarul esett hogy visszautasított, és ha kedves lennék vele?
2018. dec. 16. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy az esete. Lehet már rád vetette volna magát:)

Ha visszautasított, akkor nem tetszel neki, akkor nincs mit tenni; de van még hal a tengerben:) Ne aggódj:) Ha kedves, melegszívű, jószívű teremtés vagy, akkor biztos neked is jut majd valaki:)

2018. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha nem tetszek neki, akkor miért néz mindig felém? Mert ha engem néz valaki aki nem tetszik max egy darabig nézem, hogy kiez-miez, aztán inkább hátat forditok neki, ezzel csak én vagyok így?
2018. dec. 16. 21:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megsértődött rád

1. amikor összevesztetek

2. amikor azt mondtad, nem akarsz lánnyal barátkozni

3.De lehet téged jobban szeret, jobban csíp, mint a mostani barátját, akit meg pótlékként tart maga mellett, mert őneki vmiért nem kellettél.

4. Hallotta azt a sztereotípiát, hogy "osztálytárssal nem jövünk össze mert úgyis megutáljátok egymást, és akkor nézhetitek négy évig egymás képét" --ezzel amúgy nem értek egyet, hogy osztálytárrsal összejönni tabu

2018. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!