Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy sok ilyen kérdés van, de egyikben sem leltem számomra megfelelő választ.

Hogyan kezdeményezzek egy lánynál, aki tetszik?

Egy suli, egy évfolyam, 17 évesek vagyunk.



2018. dec. 17. 15:21
 1/2 anonim válasza:

Szia, én ráirtam a lányra facebookon... igaz sokan mondják nem merek odamenni a lányhoz, de ha odamentem volna meg se tudtam volna szólalni.

Jól elbeszélgetünk a lánnyal,csak nemtudom bejövök e neki 😅

Írj rá max rendesen visszautasít,nekem is volt már ilyen

2018. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha semmiképp sem akarsz élőben,akkor írj rá facebookon. Beszéljetek s hívd el randira. Nyugi,lesz téma amiről beszéljetek,ne izguld túl magad. Már a facebookos üzeneteiből is simán rájössz,hogy bejössz-e neki vagy sem:) Légy bátor:) Sok sikert!
2019. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!