Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki volt már hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy találkoztam egy orosházi lánnyal aki nekem nagyon tetszik de egy kicsit messze lakok(Dunaújváros) tőle. Össze szerentnék hozni vele vmi kapcsolatszerűt de ahoz szerintem keveset találkozunk. Ehez kérnék segítséget.

2017. jún. 11. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt most nem értem. Ebben mi mégis hogy tudnánk segíteni? Költöztessük át a csajt, vagy mi?
2017. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak tippek kellenének hogy hogyan kezdjek hozzá meg hasonlók.
2017. jún. 11. 19:48
 3/3 redghost ***** válasza:
Mondjuk szakítani arra időt, hogy találkozz vele? (Ha lehetséges). Hétvégén gondolom szabad vagy,nincs semmi dolgod,talán neki sincs.
2017. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!