Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetném túl magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl magam?

Figyelt kérdés
Egy fiúval már alakult köztünk a dolog és egyik napról a másikra bevallotta hogy már nem tetszem neki.A barátnőmért hagyott cserben.Azért a barátnőmért aki tudta mi van köztünk és a lánynak is tetszik.És már l nincsenek érzelmei irántam.De én még nagyon szeretem már több mint három éve.Mindhárman egy osztályba járunk.Nagyon nehéz.

2018. dec. 26. 20:55
 1/9 A kérdező kommentje:
És nagyon hiányzik mert hihetetlen aranyos fiú.
2018. dec. 26. 20:56
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van még több millió másik aranyos srác
2018. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Basszus nem eljegyzett és meghalt

Oké értem hogy trauma de szerintem ennél nagyobb gondod soha ne legyen hallod

Keress mást

Mégcsak nem is az volt hogy mondjuk megcsalt vagy hasonló

Próbálj meg nem a közelében lenni és légy objektív ne ragadj benn a saját világodban

Ismerkedj és talált minél több érdekes személyiséget, gyűjts barátokat magad mellé

Annyi dolgot csinálhatsz ami elterelheti a figyelmed és ezek hasznos dolgok

Találhatsz valami új hobbit is

Gondolj erre amíg ezen búslakodsz hogy sokkal jobb elfoglaltságokkal is foglalkozhatnál ehelyett

Hidd el nem érdemes itt leragadni de tényleg

Plusz ha itt tartunk a srác amúgy is elhagyott volna ha a csajért elhagyott csak még pont kapóra is jött neki

Ez meg aztán szép kis barátnő

Pont megérdemlik egymást

Ezek miatt az emberek miatt kár búslakodni


16L

2018. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Ment a zöld kéz!:)
2018. dec. 26. 21:04
 5/9 A kérdező kommentje:
De a barátnőmmel nem akartam/akarok össze veszni.Vagy hagyjam?Vagy legyünk ugyanúgy barátok?
2018. dec. 26. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Az rajtad múlik, hogy marad-e a barátság. Ha úgy érzed, hogy ez nagyon megérintett, akkor inkább hagyd a barátnődet. Nem azt mondom, hogy egyik napról a másikra keress új lányt, aki a barátnőd helyébe léphetne, de ha úgy érzed, akkor tényleg hagyd őt.

A fiún meg úgy léphetsz túl a legkönnyebben, ha nyitsz mások felé, ismerkedsz. Gondolatodat elfogja terelni az új ember megismerése.

2018. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6-os köszi :)
2018. dec. 26. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindhárman egy osztályba jártok, tehát sokat vagytok kénytelenek együtt lenni, látni egymást. A fiú más lányt kedvel és ezt neked meg is mondta.

Érthető, hogy fáj neked, de ezt el kell fogadnod. Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni az út folytatására!

Mindkettőjükkel maradjon meg olyan kapcsolatod, ami szokásos és elvárható egy osztályközösségben.

Neked pedig jön az utadba egy másik fiú...!

2018. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
kérdező vagyok és huu....nem tudom hogy tetszhetett😂😂most más tetszik de az is viszonzatlan😂😂😂szerelemben bena vagyok ;c
2019. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!