Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vonzódom a problémás lányokhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom a problémás lányokhoz. Ti nem?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy sokkal inkább vonzanak a furcsa lányok, mint az átlagosak. Szerintem sokkal érdekesebbek. Problémás alatt azt értem, hogy depisek, problémás családban élnek, nem megszokottan öltöznek, különleges stílusuk van (piercingek, tetkók, színes haj), letargikus zenéket szeretnek vagy legalábbis nem azt, mint a legtöbbjük. Ez azért lehet furcsa, mert én mondjuk teljesen átlagos vagyok kívülről. Szerintem azért van ez így, mert az osztályom tele volt ilyen egyszerű lányokkal. Továbbá, mind olyanok voltak, hogy minden évben más barátjuk volt. Nekem ilyenek nem igazán jönnek be. Az osztályombn egy olyan lány volt, akire azt mondhatnám, hogy más volt, mint a többi. De sajnps kiközösítették. Itt követtem el a legnagyobb hibát, amit máig bánok. Tetszett meg minden, de nem beszéltem vele. Több év alatt pár szót váltottunk. Pedig összejöhettünk volna. Ő kezdeményezett, de én lekoptattam. Azóta is bánom, ha visszamehetnék legszívesebben szájba vágnám magam. Talán azért csináltam ezt, mert féltem hogy én is ki lettem volna közösítve, és elvesztettem voln a barátaim. Nekem nem volt gond barátokat szerezni, hiszem olyan vagyok mint ők. Viszont belül mást érzek. Véleményeitekre lennék kíváncsi, illetve haspnló történetekre.

2018. dec. 27. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Én "problémás" lánykén pedig a teljesen hétköznapi fiúkoz vonzodom.
2018. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Amíg nem volt ilyen barátnőd addig csak elképzeled hogy milyen lehet, nem fogsz tudni releváns véleményt formálni:)

Szerintem mondjuk azt hogy te nem az egyszerű gondolkodású lányokhoz vonzódsz, és ez még mindig jobban megállja a helyét mint a te állításod:)

2018. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Oh pontosan tudom miről beszélsz, én is így vagyok vele. Talán azért, mert az ilyen lányok sokkal inkább megbecsülik azt, amit érzelmileg kapnak, valamivel érettebbek érzelmileg... Meg aztán valamiért jól esik mosolyt csalni egy tegyük fel depressziós lány arcára. Jól esik vigyázni rá, meg támogatni. Engem személy szerint nagyon megfognak. :)

Aztán másrészt fiúk közül meg én is ilyen vagyok. Depresszió, piercing, tetkó, szokatlan öltözködés mind megvan nálam is. :D

2018. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Fogjuk rá,hogy valamennyire ebbe a kategóriába tartozom.

A családommal nem nagyon jövök ki,sokat veszekszünk.

Fura ízlésem van,zene terén,filmek terén stb.

Az öltözködésem nem olyan fura inkább nagyon váktozatos,a hajam meg hamarosan kék. DE! Sose vonzottam a fiúkat. Mert a személységem is elég fura. Kicsit zavarosnak mondanám. Azért vigyázz ha ilyen csajjal jössz össze

2018. dec. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet elsőre vonz ez a dolog de ha benne vagy egy olyan kapcsolatban az mocskosul szr. rád nézve is káros. az olyan lányt inkább hanyagolni kell.
2018. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

4es köszönöm! szép válasz volt :)


nem jönnék ilyen lánnyal össze, de barátkoznék ilyennel, segítenék neki, úgymond egy igazi jóbarátja szívesen lennék egy ilyen lánynak :)

2018. dec. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a problémás lányokhoz senki sem, ahogy te sem vonzódsz. Itt inkább arról van szó, hogy unod a semmitmondó személytelen tömeget, és egy olyan valakit akarsz magad mellé aki VALAKI és nem EGY a sok közül.

Az érvágós depis csajokat jobb ha kerülöd, de rendes, és az előző kritériumoknak megfelelőt fogsz találni, ne félj. Csak jól megbúvnak az átlagos külső mögött, pont ahogy Te, kedves kérdező.

2018. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Csak problémás lányok vannak :D
2018. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!