Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány, akit nem tudok elfelejteni, de nem is szeretnék vele együtt lenni.

Figyelt kérdés
Kb. 4 éve ismerjük egymást, ezalatt kétszer voltunk együtt. (Max 2-3-4 hónapig.) azóta kb havonta csak egyszer-kétszer beszélgetünk. Novemberben rám írt, hogy hiányzok neki, ezért megbeszéltünk egy találozót. Minden jól alakult, aztán rá egy-két nappal leírta, hogy van barátja, képpel bizonyítva. (Ráadásúl a legjobb haverom volt) azelőtt is volt olyan hogy havonta váltotta a pasijait. Én még mindíg szeretem, viszont ezek útán már nem akarok vele lenni. Próbáltam lekoptatni, de ő akkor is rám van szállva.. Mégis hogyan tudnám elfelejteni? 16/f

2018. dec. 27. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem adj időt magadnak a felejtésre. Minél jobban akarod annál nehezebben fog menni. Mondd meg neki őszintén hogy ezekután te már nem akarsz semmit sem tőle, és hagyjon téged békén.
2018. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj, hogy már 10-szer megmontam neki személyesen. Szerintem élvezi azt, hogy én szenvedek miatta..
2019. jan. 6. 02:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!