Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés
A francia csókra gondoltam. A nyelvemmel a az ő nyelvét kell megérintenem vagy mit kell csináljak a nyelvemmel?
2018. dec. 28. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Érezni fogod, ezt nem lehet leírni.
2018. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokféle technika van. Van aki köröket szokott leírni, van aki fel-le mozdulatokkal, nem nagyon lehet leírni. És igen, van, hogy ráérez az ember. Nem mindenki de na.
2018. dec. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy nem igazán lehet mit mondani. Csak érzed majd.
2018. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bedugod a nyelved,oszt elkezded forgatni
2018. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyorsan.


Ezt tapasztalni kell, majd belejösz.

2018. dec. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg érezni fogod. Az a lényeg, hogy jó érzés legyen. Én leginkább köröket szoktam leírni, és fel-le mozgatni a nyelvem, de a partneredtől is függ, ez egy közös "játék". Először furcsa, de nagyon hamar rá tud érezni az ember :) Szerintem jó, ha valaki nem csak nyelvvel csókolózik. Puszilgasd az ajkát, csipkedd a tiéddel, szívogasd, ilyenek, nagyon jó érzés tud lenni :) Sok sikert, és élvezd! :)
2018. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En is azt hittem az elso csokom elott, hogy olvasva meg lehet tanulni valahogy, de nagyon nem sajnos :D

Ezt magadtol is gondolhatod, de egyszerűen átdugod a nyelved a másik szájába (nem a gyomráig), és ott “eljátszadoztok” a másik nyelvével. (Nyalogatjátok, simogatjátok a másik nyelvét a sajátotottal.) Össze kell érinteni őket, igen.

Elsőre biztosan nem lesz hiperszuper, de tuti belejöttök. Nálunk is bénácska volt az első, ráadasul meg is kellett szokni a helyzetet, de nem volt sok idő belejönni :) Ha szeretitek egymást, akkor bármilyen lesz is, biztos nagyon jó élményként marad meg :)

Csak ne parázz rá és kezeld nyugodtan.

2018. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!