Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés rövid hajú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés rövid hajú lánnyal csókolózni?

Figyelt kérdés

Nem a vállig/állig érőre gondolok, hanem az oldalt felnyírt, felül meghagyott pixie fazonra.

Azért kérdezem, mert a fiúk ugye szokták a csaj haját simogatni csók közben, és ez így nem fura? Nem olyan mintha fiúval csókolóznál?



2018. jún. 12. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint mással?
2018. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem bejön mert akkor olyan mintha haverommal tolnám (nohomo) 16/f
2018. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexi bár nekem alapból bejön az a haj stílus.
2018. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Imádom a rövidre nyírt női hajat, simogatni is nagyon izgató, meg az is, ahogy az arcát, nyakát szabadon hagyja. Ami a hasonlatot illeti, azt nem tudom, milyen lehet fiúval csókolózni, nem is érdekel. Az viszont biztos, hogy nem a haja hosszától lesz valaki nő.
2018. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
most ugye... tényleg a hajáról kérdeztél? vagy átvitt értelemben érted? :D
2018. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Átvitt értelemben?😅

Mire gondolsz?😁

Egyébként a hajra gondoltam, én vagyok a csaj, azt hittem, a közeljövőben csókolózni fogok, de aztán kiderült, hogy mégse. 😅😅

És kíváncsi voltam, milyen érzés lett volna a srácnak.😄

2018. jún. 19. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!