Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyhogy még ezek után is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy még ezek után is talizni akar?

Figyelt kérdés

Egy sráccal e-mailen keresztül kezdtem el beszélni egy sulis témával kapcsolatban, majd 2 év után felajánlotta, hogy találkozhatunk személyesen is. Előtte olyan hivatalosan írogatott nekem, viccesen rákérdeztem, hogy akkor ez most randi, és kacsintós fejjel visszaírt, hogy vehetem annak is, aztán nagyon közvetlen lett, elküldte a Facebook-profilját, ott láttam róla először képet, hát egyáltalán nem volt az esetem, nem akartam megbántani, ezért inkább nem írtam vissza, erre ő írt egy levelet, hogy miért nem írok, ha nem akarok talizni vele, mondjam meg, nem fog haragudni. Aztán levélben válaszoltam h amúgy tetszik más srác, nem akarok egyszerre 2 fiúval kavarni. Visszaírt, hogy ő attól még benne lenne egy taliban nem randi céllal is. Aztán felajánlottam neki egy időpontot, akkor nem ért rá, azóta nem beszéltünk.


18/L


2018. dec. 31. 19:36
 1/4 October15 ***** válasza:

Honnan tudod, hogy ezek után talizni akar ha nem beszéltetek? Vagy úgy érted, hogy miért akart talizni veled ha előtte kerülő úton de azt mondtad, hogy nem akarsz vele randizni?


A válasz egyszerű: A kacsintós fej nem azt jelentette, hogy igen randizni akar hanem azt, hogy igazából hívhatod annak aminek akarod. -> Kedvel téged és nyilván a külsődet [már ha látott mielőtt randira hívott] is rendben lévőnek találta de nem volt konkrét szándéka a meghívással. Neki valószínűleg pont ugyanannyira megfelelnél barátnak mint barátnőnek.


Legalábbis én ilyen esetben írnék ilyet.


Amúgy ha nem akarsz valakivel találkozni akkor mondd meg abban nincs semmi rossz. Okay nyilván nem szereti senki ha visszautasítják de az ilyen vissza nem írás bőven rosszabb.

2018. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő sem látott még rólam képet úgy hívott el randira :D
2018. dec. 31. 19:48
 3/4 A kérdező kommentje:
És igen, úgy értettem, hogy mikor mondtam, hogy nekem már tetszik egy srác, azt mondta, hogy ő akkor is benne lenne egy taliban (nem randi céllal)
2018. dec. 31. 19:51
 4/4 Aruka válasza:

Lehet, hogy eselyt lat a talalkozasban, mert a valosag teljesen mas, es talan benned is valtozna valami, ha jobban megismerned. De az is lehet , hogy jol megertitek egymast, jo beszelgeto partnernek tart , es ez eleg is a szamara.

De azert bizonyosodj meg rola, hogy az akinek kiadja magat.

2019. jan. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!