Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Össze akar jönni velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akar jönni velem?

Figyelt kérdés
Egy fél éve már osztálytársak vagyunk, és nagyon bejön a csaj. Azt mondták többen is, hogy én is neki, de van barátja. Egyszer már ráírtam, érdeklődtem felőle, de az azelőtt volt mikor még nem tudtam hogy van pasija. Elvileg már nem sokáig lesznek együtt, meg egyszer már szétmentek, de nemtudom hogy mit csinálhatnék. Azt tudom hogy bejövök neki, viszont ha ráírnék miközben van valakije, az olyan gerinctelen dolog szerintem, meg nem akarok konfliktust a mostani barátjával se. Szóval röviden van barátja de bejövök neki. Viszont ha bejövök neki, ő talán azért nem ír mert nem tartja fair-nek hogy egyszerre 2 fiúval beszélget?? Nem értem a helyzetem, ilyenbe még nem keveredtem sosem. Ti mit tennétek?

2018. dec. 23. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy amugy? Honnan veszed hogy nem lesznek egyutt sokaig? Ha a hapsit mar nem szereti es te jossz be neki akkor miert nem dobja az elozot es jon ossze veled? Ezekre kellene valaszt kapnod eloszor. Lehet hogy bejossz neki de erted megsem dobja ki a masikat ez a fura
2018. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A csavarhuzo hogy jon a kulcsszavakhoz? :D
2018. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy nem leszenk együtt sokáig, mert azt is mondták. Értesülve lettem 1-2 infóról. Azt nemtudom miért nem hagyja ott a mostani pasiját.
2018. dec. 23. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Vard meg amig dobja, addig ne befolyasold.
2018. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a pletyikbol merits infot. Annak sosincs jo vege... Ha annyira szakitani akarna mar megtette volna,ennyi
2018. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobban jársz azzal, ha megvárod míg szétmennek. Addig felesleges belefolyni a dologba, míg van valakije.
2018. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Várakozz. Én pl egy évet vártam valakire:) (Szintén kapcsolatban volt még, amikor találkoztunk)
2018. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!