Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés

Szóval már többször jött oda suliban órán hozzám megkérdezni a feladatot (igen nekünk lehet ilyent) de amikor jön felém mindig mosolyog és elpirul. Most olvasás órán volt olyan feladat, hogy kaptunk 1 papírt és névtelenül fel kellet írni nyomtatott betűvel 1-3. helyig hogy szerinted ki a legkedvesesebb leghelyesebb és azt is lehet írni akibe szerelmes vagy. És ugye engem 2x 1. 2x2. helyre írtak ezért én "nyertem". Kajaszünetben megkérdeztem tőle hogy ő írt-e be 1.-nek vagy 2.-nak és azt mondta:Igen (de közben elpirult) (ugye az összes lánytól megkérdeztem hogy ő írt-be).

UI:Én is szerelmes vagyok belé 16/F



2019. jan. 1. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik kedvel téged. Hívd el moziba vagy egy sütire aztán majd kialakul. Próba szerencse. 🙂
2019. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, és 1.-nek írt be
2019. jan. 1. 15:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a tanár is össze akár hozni bennünket
2019. jan. 1. 15:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a tanár is össze akar hozni bennünket
2019. jan. 1. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
kezd jól az évet. hívd el valahova 🙂
2019. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ezek alapján szinte biztos, hogy tetszel neki, hívd el randizni. :)
2019. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!