Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Ha egy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ha egy nagyon bonyi storiteresel, gyere! ⬇️

Figyelt kérdés

Sziasztok előre is bocsánat az elég érdekes sztori miatt. Szóval van egy srác (tipikus kezdet)... Már elég régóta érlelődik a kettőnk kapcsolata de eddig barátnője volt. Kb. egy hete szakítottak úgy, hogy már eléggé érezték hogy ennek vége lesz. Többször is mesélt nekem hogy a véget szeretné már. Azóta két buliban is voltunk együtt mind a kettőnél közel kerültünk egymáshoz de nem volt semmi csók. Mondta hogy előbb le kell zárnija az előző kapcsolatot amit én teljes mértékben megértek. De meddig várjak? Attól még maradjon minden így, beszélgessünk meg ilyenek? Közös programok? Persze tudom hogy nem 2 het lesz neki, de ugymondd nincs sok időnk mert én idén nyáron valószínűleg Amerikába fogok utazni egy egész évre. Onnan hazajönni nem tudok max látogatni jöhetnek. Már intézve vannak a papírok meg a folyamat de bármikor vissza mondhatom még. Az első kérdésem előszöris az lenne hogy már most el kéne mondanom neki ezt a tervet vagy esetleg csak akkor amikor már összejöttünk? Félek hogy esetleg azért nem jönne össze velem és várna még tovább mert hogy én úgyis elfogok menni. A másik pedig az lenne hogy fiúk ti mennyire fogadjátok jól hogyha egy lány itt felétek? Elég gyakran én írok rá és én keresem az interneten viszont élőben mindig ő van körülöttem és ő keres. Illetve mennyire lenne gáz hogyha mondjuk elhívnám korizni vagy ilyesmi?

Amúgy a srác évfolyamtársam és mind a ketten 18 évesek vagyunk végzősök a gimiben. Még nem volt kapcsolatom de nagyon szeretném ha vele már ez tényleg összejönne főleg hogy ő sem zarkozik el hanem nyitott lenne, csak kesobb! Légyszi ertelmes valaszokat!



#Elozo kapcsolat #már nagyon szeretném
2019. jan. 2. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
közeledj felé, de Amerikát mondd el neki mindenféleképpen még mostanában, de azt is tisztázd felé hogy szeretnéd ha lenne valami és hogy lenne rátok nézve valami megoldás biztosan.
2019. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha idő kell neki a kapcsolat lezárásához, még ő sem tudja mit érez...

Az utazást minden esetre ne mondd le!

2019. jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, igen de az előző kaőcsolata a távolság miatt is ment tönkre... ő pesti a lány meg esztergomi volt:(
2019. jan. 2. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el neki Amerikát, ez csak így tiszta. Beszéljétek meg a történteket, az érzéseiteket, hagyj neki mindenre időt, de tényleg csak akkor kezdjetek bele bármibe is, ha mindneki mindennek a tudatában van. Ne kezdjetek titkolózással kapcsolatot...
2019. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon igaz, csak nem lettt így kimondva még nekem! köszönöm!
2019. jan. 2. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!