Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit adjak apának ajándékba?...

Mit adjak apának ajándékba? (elég bonyi, a többit lent)

Figyelt kérdés
Apának nincs hobbija, elég kövér - nem kirándul, mostanában teniszezget, de ahhoz már mindene megvan, nem gyűjt semmit, amire szüksége van, azt kb azonnal megveszi. Az elektronika érdekli (nem csak telefon, de pl a távirányítású kisautók is :D ), de ott minden kib*szott drága. Az ajándékai rendszerint általunk készített díszek, persze nem tud velük mit kezdeni - megköszöni, de nem örül nekik. 54 éves lesz, én 17 vagyok. Nem igazán szoktunk semmit közösen csinálni az evésen kívül - azt nagyon szereti, de válogatós, és nagyon kritikus. Ha tudjátok, légyszi írjátok le, hogy ti mit vettetek papátoknak (minél többet).

2014. szept. 15. 22:00
 1/4 anonim válasza:
100%
Csinálj neki egy tortát.
2014. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

az én faterom is ilyen, üveg bort szoktam vagy pálinkát, igaz én már elmúltam 18 és italügyben párom segítségét kérem, mert ő viszonylag ért is hozzá...


esetleg egy családi evés egy elegánsabb svédasztalos helyen a családtól?

2014. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg valamilyen felső? (Nyilván te tudod, hogy inget hord-e, vagy sima pólókat)vagy ha irodában dolgozik, nyakkendő? Abból szerintem nem árthat, ha eggyel több van, főleg, ha valami olyat találsz, ami tetszik neki.

Az alkohol is jó ötlet, ha szereti, vagy ha dohányzik, akkor azzal kapcsolatosan valami.

Esetleg a kedvenc filme/albuma DVD-n, ha csak másolod, akkor valami szép, egyedi, személyes felirattal.

Lehet, hogy pont szerencséd van, és észreveszel valamit, ami már megérett a cserére, de nem vett még újjat, akkor esetleg gyorsan azt (pl. én most a kispárnámat akarom majd kicserélni - ezt néhány évente nem árt, meg már nem is olyan kényelmes, vagy új telefontokot, borítót - ebből is lehet egyedi tervezést).

Vagy újság előfizetés, esetleg szép toll?

Készíthetsz neki ételt, süteményt, vagy valamilyen elfogyasztható kreatív dolgot, pl mézekalácsokat befőttesüvegben/díszdobozban, előre bekevert kávé/tea mixet szép csatos üvegben, vagy lecelofánozott bögrében (szintén jó hely egyedi díszítésre). Ha édesszájú, akkor tonnányit a kedvenc édességéből.

Ha a számítástechnikánál maradnál, akkor vannak ilyen vicces, semmire nem jó kocka bigyók, ami esetleg megmosolyogtathatná, pl bigyoshop-on.

És ha végkép nincs ötleted, kérdezd meg, mit szeretne. Ha így egyenesen nem megy, próbáld meg kipuhatolni, vagy kérd meg anyukád, hogy adjon tippet (ez nekem nagyon be szokott jönni). Lehet, hogy valami nagobbra vágyik, pl egy utazásra, és akkor te foghatod össze az egész családot, hogy megkapja, amit szeretne.

Sok sikert!

2014. szept. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jók az ötletek (ment a zöld pacsi), a süti különösen tetszik, mert abból tényleg sokat bír enni :D Ha valakinek van még ötlete, te tartsa vissza!
2014. szept. 17. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!