Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú. Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. Nem tudom hogy bejövök-e neki, de múltkor odaült mellém és ott ült mellettem egész órán. Ezután pedig azt mondta hogy menjünk együtt haza. Az a kérdés, hogy érdemes-e nála próbálkoznom vagy sem? Vagy hogyan mutassam ki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen érdekled. Ha szeretnél valamit, nyugodtan lehetsz bátrabb. Te is ülj mellé, menjetek többször együtt haza, a lényeg hogy ismerkedjetek, beszelgessetek.
2019. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem kell tenned semmit, mert látszik hogy ő már itt azért akar valamit és próbálkozik :D

legyél kedves vele, beszélgessetek, mosolygogj rá, lepd meg valamivel (mondjuk h óra végén megvárod) :)

2019. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!