Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes felkeresnem a plátói...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes felkeresnem a plátói szerelmemet, ha már nem látok más megoldást?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elengedni őt, már lassan 2 éve. Pedig azt hittem,hogy ez idővel elmúlik,de nem. Sajna nagyon összevesztem vele utóljára,helyre lehet hozni? F
2018. dec. 22. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a Plutot keresd meg jó messzire xD
2018. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 egycsészetea válasza:
56%
Tapasztalat, ne keresd. Ha jönni akar, akkor jön. Ha érdekelnéd, keresne.
2018. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #2-es válaszolóval. Ha szeretne valamit, akkor úgyis közeledni fogtok egymáshoz és lesz valami. Ha meg nem érdekled, márpedig az általad leírtak alapján nagyon úgy néz ki, akkor jobbat teszel magaddal, ha hagyod. Próbálj meg keresni mást, ismerkedni, mert ha nem csinálsz semmit se, akkor úgyse fog elmúlni ez az érzés. Ha elkezdesz nyitni mások felé, akkor legalább az esélyt megadod, hogy az érzés elmúlhasson.
2018. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egészen biztos hogy jönni fog valaki aki elfeledteti veled őt. Amúgy menj, ismerkedj ne ülj és várd a csodát. Hány éves vagy amúgy?
2018. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17
2018. dec. 22. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig lehetsz plátói szerelmes mert aztan csak ugy hírtelen be fog topani valaki akire nem számítasz rá de úgy se ő lesz a nagy Ő!! Meglepödnél de szerintem a te korodban az még várhat!!
2018. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Egyébként te 17 és a lány hány éves?? Miért érzed azt, hogy nem érdekled??

Egyébként saját magambol kindulva az is lehetséges, hogy baromira bejösz neki csak annyira fél, hogy elszúrja, hogy tul jónak képzel, hogy ezért inkább nem is keres ha írsz bárhol meg csak megse nézi mert már ennyitől totál megszeppen

Tudom mivel én is így vagyok a kiszemeltemmel kapcsolatban pedig ő még azt és elküldte, ahogyan énekel azota is azon poénkodok, hogy ő az "ártatlanokra" bukik is, hogy én túl "szelyes" vagyok hozzá meg, hogy majd ha az éj sötét lesz elmondom neki de nem merem

Neki van a legszebb szeme olajzöld és amikor a szőke fűrtjei arcába hullik hülyét kapok!! 😱😍

2018. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!