Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell csókolózni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval tavaly lett volna esélyem ,de elhajoltam ,mert megijedtem és nem tudtam mit kéne csinálnom ,ez még nyáron volt . És tetszik egy srác ,valószínű azt se tudja hogy letezem,de mindegy.

A lényeg ,hogy valaki le tudná írni ,hogy hova tegyem közbe a kezem ,és hogy mit kéne csinálnom?

Hogyan kell csókolózni?

A nyelves csókot hogyan kell?Az jobb mint a sima?

Nem annyira sürgős (aktuális a kérdés ),de nagyon érdekelne .

Illetve nagyon könnyen zavarba jövök és akkor mindig elfordulok vagy le nézek ,ez ellen valami?

(Bár ellene nem hiszem hogy lenne bármi is )

Veletek hogy volt?

Kort és nemet írjatok légyszi .

16/L



2019. jan. 5. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél éve volt az első de hogy leírni nem tudnám az is biztos. Ha tapasztalt a srác úgy is össze jön. Csak ne izgulj rá. Lesz ami lesz. Amúgy a kezedet teheted a srác nyakára,vagy arcára.
2019. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

tesom en egy bitang helyes srac vagyok meg egy meno csavoka de en is elkezdtem valahol valahol ott amikor elkezdtem gyurni es olyan nagy bicepszem tricepszem meg labizmom lette hogy leesik az allad ha meglatod szoval gyurjal tesom mert a csirkelabak a baromfi udvarba valoak


udvozlettel Izom Agoston

2019. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Igazolom az elottem szolot
2019. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 évesen volt az első. Nem lehet elmagyarázni, hogyan kell csinálni. Mindenki máshogy csinálja. Ez egy olyan dolog, amit nem tudsz elrontani. Nekem az első romantikus is volt. Aztán azóta volt még 10 első csókom, mind ugyanolyan érzést adott, mint a legeslegelső. Annyi a lényeg, hogy ne akard ledugni a torkán a nyelved.
2019. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért jöhetnek még :) 😉
2019. jan. 10. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod közelebb hajol a fiú egyszerűen becsukod a szemed és hidd el a srác tudja mit kell tennie. Nekem 16 évesen volt az első és elég viccesre sikerült mert a srác sapija miatt nem tudott odahajolni :D
2019. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is nézz a szép szemébe jó mélyen, kb 15 centi legyen köztetek. Ha tökös a srác, elkezd feléd hajolni jobban, ekkor te is közeledj az arcához lassan. Kb fél centire nyisd ki a szád, majd döntsd el a fejed jobbra (lehet balra is, de rövid csókoknál a többség jobbra hajtja), hogy ne koccanjon/nyomódjon össze az orrotok. Majd összeér a szátok. Ha nem csücsörítős gáz puszit akarsz, akkor a kicsit kinyitott szád vegye közre a srác alsó és felső ajkát, majd szorosabban tapadj rá. Pár mp múlva ha úgy érzed, újra rácuopanhatsz, de ezúttal kicsit dugd át a nyelved is, bár első csóknál rizikós lehet, a srác tapasztaltságától is függ. Ha egyikőtök se túl jártas, akkor inkább hagyjátok későbbre a nyelvet, csak élvezzétek a pillanatot.

Ez volt a technikai része, ha gondolod, gyakorolhatod úgy, hogy pl a mutató meg középujjad az egyén szája, és a leírtak alapján eljátszhatod a mozdulatsort. 😅

A kezeidet kulcsold a nyakába, vagy ha nagyon romantikus akart lenni, tedd az arcára. Amúgy lehet úgy is, hogy egy hosszú ölelés után történik mindez, úgy nincs az a kínos “egymáshoz egyre közelebb jövés”

Igazából rengeteg féle csók létezik, neten/youtubeon találsz tutorialokat, tippeket, előkészületi tanácsokat, stb, mint írtad érdekel a téma, akkor meg hajrá :D

Ja és szerintem mindenképp csak olyannal csókolózz, aki tényleg tetszik, mert úgy egy fokkal romantikusabb, mint ha egy számodra visszataszító, béna “gyakorlásnak jó” fiúval történik.

A zavarba jövés eleinte mindenkinél volt, hidd el, csak légy bátor és merj szemkontaktust létesíteni vele.

Ha van még bármi kérdésed/beszélgetnél, írj nyugodtan :D

16/L

2019. ápr. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 nagyon szépen köszönöm ,jó tippeket adtál ❤️
2019. ápr. 26. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!