Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti ezt furának gondolná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ezt furának gondolnátok?

Figyelt kérdés

Lesz egy iskolai bál amibe elég sokan jönnek csak úgy baráti körben vagy ilyesmi. Ha lenne valaki aki még ebben az esetben is elhív ( nem tudtam jobban megfogalmazni) ti ezekben az esetekben mit reagálnátok?

Ha van barátod de tetszik az aki elhívt?

Ha van barátod de nem is tetszik aki elhív?

És ugyanezek szingliként is.

Lehet furán hangzik az egész de érdekel a véleményetek. Köszi



2019. jan. 5. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden lány más és más. Minden lány mást fog reagálni, függetlenül attól, hogy van palija, nincs palija, vagy hogy tetszel e neki, vagy nem tetszel. Ez emberfuggo, és fölösleges ilyen módon általánosítani.


Ertem amúgy hogy miért tetted ki a kérdést. De azt ajánlom, hogy ne ez befolyasoljon. Hivd el azt, akit te akarsz el hívni. Ha nem jön össze, akkor meg a második aki el akar hívni... Így tovabb

2019. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ha van barátom, és tetszik, aki elhív, akkor őszintén szólva nekem nehéz lenne visszautasítani. Lehet r**ancozni, r*ngyózni stb., de ez az igazság. Természetesen tisztelem és szeretem a barátomat, ezért nemet mondanék, de nekem is rossz lenne.


Ha nem lenne barátom, akkor egyértelmű tulajdonképpen. Ha tetszik elfogadom, ha nem, udvariasan visszautasítom, ennyi.

2019. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Én a helyében elfogadnám a meghívást és örülnék neki, hogy valaki legalább gondolt rám. :)
2019. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Azt kifejtettem viszont hogy osztálytársak is vagyunk.

Akkor ugyanez lenne a véleményetek?

2019. jan. 6. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha van barátom és szeretem, akkor nem tetszik más :D

Ha meg van barátom, de más tetszik, akkor minek van barátom?:D Utóbbi esetben nem lenne barátom..:D

Magyarul: ha van barátom, nem tetszik más, ettől még nem vagyok vak, vegyük azt, hogy egy jó pasi elhív: nemet mondanék, mert nem érdekel.

Ha van barátom, és nem tetszik aki elhív, akkor meg miért mondanék igent?:D Nemet mondanék úgy is.

Szingliként ha tetszik, akkor naná, ha nem tetszik, akkor attól függ, kedvelem-e. Ha jó haverom, akkor naná, ha nem tetszik, és nem is kedvelem, akkor nem köszi.

2019. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 5nek rohadtul igaza van
2019. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!