Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Aki kissé csendes visszahúzódó, de néha benem áll a szája.

Szeret beszélgetni de nehezen tud új emberekkel barátkozni.

Néha nehezen tudja kifejezni magát beszédben.

Kissé "elvarázsolt".


Mit gondolbátok róla? Engem elég rosszul érint hogy nehezen tudok nyitni mások felé (legyen szó fiúról vagy lányról).


Egy 17 éves leányzó.


2018. nov. 14. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvarázsolt?

Amúgy rettenetesen kevés infó, ennyi alapján kb még semmire sem gondolnék, megpróbálnám megismerni és azután véleményt mondani.

2018. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Én sokkal inkább az olyan lányok társaságát keresem, mint amit leirtal. És ne szomorkodj amiatt, hogy nehezen nyitsz mások felé, elég sokan vannak így ezzel 🙂

Próbálj meg egyebkent minél több emberrel beszélgetni, eddigi ismerőseiddel. S akkor utána könnyebben fog menni az idegennekkel való nyitás.

Ha meg szükséged van egy barátra, akkor meg nyugodtan irhatsz privibe, nem harapok 😂😂 (ahogyan egyébként más emberek sem). Beszelgethetunk, ha gondolod. Adhatok tippeket hogy hogyan legyen egy kicsit nagyobb az onbizalmad


16F

2018. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves aranyos kis lánykának tűnsz😊

19F

2018. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. szívesen ismerkednék egy ilyen lánnyal


20/F

2018. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Azt, hogy egy rendes lány vagy. Kissé én is ilyen vagyok, csak fiúban.

17/F

2018. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pfff... Dettó.

Ha zavar, csinálj valami önbizalomnövelő tevékenységet és könnyebben fogsz nyitni, például sport, zene, stb...

Én is kicsit így vagyok a dolgokkal, idővel jobb (valamennyire) lett- (17F)

ui: MARADJ TÁVOL A TÚL BARÁTSÁGOS KOMMENTEKTŐL.

2018. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 $ Norbi $ ***** válasza:
50%

Szia!

Nekem nem igazán szimpatikusak az olyan lányok, akiknek egy ilyen jellegű kérdés megválaszolásához idegen emberek véleményére van szüksége. Nem tartom bölcs döntésnek azt, hogy ilyen módon növeled az önbizalmad, vagy hagyod befolyásolni az önmagadról kialakított képedet mások által.

Az emberek ízlése nagyon változó, mint ahogyan a vélemények is megoszlóak. Az általad említett tulajdonságok annyira jelentéktelenek, hogy ezek az ég adta nagy világon semmit nem jelentenek, nem derül ki belőle semmi, szóval ezzel a kérdéssel, alighanem az idődet pazaroltad, mert önmagadat kellőképpen nem jellemezted, leírtál pár nagyon elfogadható tulajdonságot, így már tudat alatt előre tudtad, hogy negatív komment nem igazán fog érkezni.

Én amit látok, az egyfajta önigazolás és megerősítésre várás másoktól, aminek első lépéseként úgy gondoltad az a helyes döntés, ha felteszel egy ilyen semmilyen kérdést.

Olyan embereket kérdezz, akik ismernek téged, akiknek adsz a véleményére, és akik képesek veled őszintén beszélni. A lehető legrosszabb helyet választottad az ilyen jellegű tevékenységed folytatására. Sok sikert!

Üdv

20/F

2018. nov. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez elég kevés infó, ezek alapján akár lehetnék én is, mégis, ha jobban ismernélek, tuti kisülne, hogy ég és föld vagyunk mind gondolkodásban mind egyéb belső tulajdonságban. Szóval ez egy sablon, ami egy csomó emberre illik. Amúgy se lehet normális választ kapni ezekre, azért mert idegenek azt írják, hogy talán kedvelnének talán nem. A környezetedben lévő emberek a fontosak, hogy ők hogyan látnak téged. Azért mert idegenek kedvelnének esetleg, attól még nem lesznek jelen az életedben. Ez egyébként is szubjektív. Mindig lesznek emberek, akik kedvelnek, meg olyanok, akik nem. Ha zavar. hogy nehezen nyílsz meg akkor próbálj személyesen új embereket megismerni, eleinte kínos lesz, de ebbe is bele lehet jönni. Viszont az sem jó, ha mindenkinek kiadod a dolgaid, mert az nagyon vissza tud ütni.
2018. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!