Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok hány cm-től alacsony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány cm-től alacsony egy fiú?

Figyelt kérdés

Én sajnos 164cm vagyok

16f



2019. jan. 7. 15:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
63%
16 éves vagy, még bőven növésben vagy. Egyébként meg ha ilyen alacsony maradnál sem tudnál rajta változtatni. Hiszti helyett fogadd el magad, hogy most ekkora vagy. 153cm/26N
2019. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
63%
Prince volt a legdögösebb szexisten a világon, és nem a magasságán múlt.
2019. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Ilyen idős korban talán 3-4 cm nőhetsz maximum 5 centit, de ez a maximum. Egyébként nézd én 168 cm magas vagyok 26 éves létemre, sok ismerősöm van akik korombeliek vagy fiatalabbak, de vannak idősebbek is akik éppen elérik a 170-172 centit, és simán van barátnőjük.

Elmondom neked a magasságot a nők nem igazán nézik 20 éves kor felett. A barátnőmet 15 éves kora óta ismerem mivel a szomszédaim voltak 1 évig. Az egész családját ismerem már azóta. 6 év korkülönbség van köztünk, és elmondom neked ő 15 évesen már magasabb volt nálam, egyébként az anyját meg a nővérért is lepipálta, valószínűleg az apja génjeit örökölte mert az apja jó 190 cm magas, és a barátnőm azóta még nőtt 2-3 centit állítólag mert ő most 20 évesen 175 cm magas én meg 168 mint írtam. Egyébként akkoriban ő többször mondta nekem hogy alacsony vagyok, mert szerinte egy férfi akkor számít magasnak ha nála magasabb, ha vele egy magas akkor átlagos és ha nála alacsonyabb akkor alacsony. legalább is ő neki akkor ez volt a rög eszméje. Amikor elköltöztek tartottam vele a kapcsolatot mert mindig jól eltudtunk beszélgetni, meg mi sokáig haverok voltunk szinte. Aztán jó másfél éve jöttünk össze, ő mondta nekem hogy egyszerűen belém szeretett és mindent megtett azért hogy engem elcsábítson, ami sikerült is neki. Főleg azok után amikor az ex barátnőmmel összevesztem és magam alatt voltam.

De elmondom neked ismerek egy olyan 28 éves nőt aki 185 cm magas, a férje meg 10 centivel alacsonyabb nála. Egyik kollégám 30 évesen 160 cm mindösszesen és vékony is, a barátnője meg olyan magas mint a barátnőm, és nagyon jól megvannak. De ezek idősebb korban alakulnak így amikor a nők már nem annyira nézik a külsőségeket. Az unokanővérem 30 éves például, ő nekem többször mesélte hogy ő kegyetlenül észrevette saját magán hogy 20-22éves koráig nagyon fontosnak tartotta a külsőségeket is, nem csak a belsőt, hanem a külső is fontos volt neki. De mondta ahogyan idősebb lett, meg tapasztaltabb egyre inkább azt vette alapul hogy neki a külső kevésbé lett fontos a belső meg sokkal fontosabb lett neki,m és ez mindig változott olyan irányba hogy külső kevésbé, belső annál inkább fontosabb. Ő ma már leginkább a belső értékeket nézi, és mondta hogy azét mert neki olyan férfi kell akiben tényleg megtud bízni, eltud vele beszélgetni, szeret viccelődni, és persze ne legyen olyan sötét mint a belső zseb. A külső terén annyi elvárása van hogy legyen ápolt meg viszonylag igényes az öltözködése, tehát ne viseljen előnytelen ruhákat, és legyen tiszta, meg ápolt,ennyi az össz elvárása a külső terén.


Szóval nyugi.

2019. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Én 16évesen már 1centit se nőttem, de én korán érő típus voltam.
2019. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
De ha későn érő vagyok akkor még nőhetek?
2019. jan. 7. 20:32
 16/28 anonim ***** válasza:
54%
Amikor már állva se tudod kinyalni a csajt.
2019. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

170 valamennyi alatt.

De vannak olyan nők,,akknek ez kevésbé fontos.

2019. jan. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

175 cm alatt alacsonynak számít mostanában

Nálam 170 cm alatt

2019. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Én kereken 150 cm vagyok és az első szerelmem 165 centi magasra nőtt :D nálam nem az számít, hogy a srác magas legyen, sőt az már inkàbb hátrány, mindig is a kicsik vagy max átlagosak tetszettek, a mostani barátom olyan 173 lehet, de mellettem már góliátnak tűnik 😁

19/L

2019. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Majdnem 180cm magas vagyok, így jobban preferalom ha 190 felett van az illető, de 185cm körüli szerintem az ideális. Nyilván hozza vagyok szokva a magas emberekhez, de ez abszolút nem azt jelenti, hogy az alacsonyabbakat lenézem vagy bármi.

Kérdező! Ne aggódj a magassagod miatt, nem az a lényeg:D

2019. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!