Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akik szerelmesek, hogy beszéli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerelmesek, hogy beszélik meg egymással, hogy akkor járnak?

Figyelt kérdés
Valaki felteszi a kérdést, hogy járunk? Vagy nálatok hogy volt?
2019. jan. 8. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom, hogy másnap hogy van/volt. Bár azt igen, hogy elég sokan úgymond szerelmet vallanak, de ennek 80szazaleka fail, mivel ilyenkor legtobbszor megijed a lány.


Én úgy jöttem össze a mostani párommal, hogy először csak szimplán beszélgettünk, barátok voltunk. Meg néha hulyeskedtunk. Aztán egy nap úgy döntöttem (mivel külsőre egészen megtetszett) hogy el hívom egyet kávézni. Aztán igazandibol senki nem mondta el senkinek hogy mennyire tetszik meg ilyenek, sem nem beszéltük meg, h járunk. Csak úgy jartunk

2019. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17F
2019. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen kell feltenni a kérdést. Egy idő után ha úgy viselkedtek egymással mint barát-barátnő, akkor magától értetődő. Nekem volt barátnőm feltette a kérdést anno, természetesen igennel válaszoltam. Csodálkoztam, mert természetesnek vettem azok után, hogy csókkal üdvözöltük a másikat találkozáskor, és úgy is búcsúztunk el. :D
2019. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Spartan300 válasza:
Hát én nekem is volt... Kapcsolatom de ha viszont tudja hogy szereted... Akkor kérdezd meg tőle..... Hogy képes lenne e veled együtt lenni..
2019. jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a párommal mikor megismerkedtem, először csak haverkodtunk, dumálgattunk, aztán mindketten kicsit másképp viselkedtünk, mikor elkezdett alakulni valami. Aztán egyszer megcsókolt, aztán elmondta, hogy szeret, de én még nem éreztem ezt. Elmondtam neki, megértette, és azóta vagyunk együtt hivatalosan, mióta én is kimondtam, hogy szeretem.:)
2019. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!