Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal nem rég jöttünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem rég jöttünk össze és nem keres de ha én rá írok akkor jól elbeszélgetünk de nem kezdeményez beszélgetést . Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 21:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy talán csak kihasznál ?
2019. jan. 8. 21:23
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem keres?! Lehet hogy nem szeret online beszélgetni?
2019. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom vagy arra is gondoltam hogy még nem szeretett belém vagy unalmas vagyok neki ha meg megkérdezem miért nem írt akkor jön a kifogás hogy nem tudott irni mert dolgozott de könyörgöm szünet is van .
2019. jan. 8. 21:37
 4/14 A kérdező kommentje:
De ha meg egyutt vagyunk akkor úgymond foglakozik velem
2019. jan. 8. 21:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Te vagy a talom.
2019. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Fél, fáradt, kimerült, nincsen témaötlete, megintcsak ugyanazt tudná elmondani, amit már megbeszéltetek százszor; biztonsági játékos, inkább nem ír, minthogy ilyen nyögvenyelős, kellemetlen, kínos csöndekkel -teli 'kvázibeszélgetés', "beszélgetésutánzat", beszélgetés-szerűség jöjjön létre.
2019. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

*Ja és lehetőleg találkozzatok élőben, de ha az egyik fáradt, legyen rá a másik tekintettel, és olyankor fogadja el neki a fáradtságot, és ne akarja ráerőltetni, hogy talizzanak, menjenek el valamerrefelé mászkálni. De mondjuk úgy is lehet, hogy egyikük elmegy a másikhoz, és akkor nem mászkálnak, nem csavarogni, sétálgatni mennek. Amúgy szóval ha élőben találkoztok, és ki is mozdultok, akkor adják magukat a témák; tehát amikor vannak ingerek, amik érik az embert; pl egy plakátról is eszedbe juthat valami érdekes, amit megoszthatsz a másikkal, szal egy szobában, egy gép előtt ülve, ingerszegény környezetben nemigen jönnek elő beszédtémák. Élőben jó tehát találkozni, nem ilyen

A: Szia.

B: Szia.

A: Mizu?

B: Semmi, ugyanaz, mint tegnap.

A: Az nem sok. Megírtad már a házit?

B: Aha.

A: Én még nem fejeztem teljesen be.

B: Értem.

A: Mi volt ebédre?

B: Rakottkrumpli.

A: Az jó.

B: :)

B: Nálatok?

A: Nokedli.

B: Az is nagyon jó.

A: Történt ma valami izgalmas az iskolában?

B: Nem, semmi.


És akkor ez így az egész olyan vontatott lesz, meg nyomott hangulatú.

2019. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez a Szia Mizu beszélgetés nincs meg köztünk még annyit se ír , én meg úgy gondolom hogy ha nem keres nem is kellek neki , de elobe meg foglalkozik velem simogat összebujunk stb . Nem hiszem hogy annyira fáradt lenne mert nem megerőltető a munkája. De mondjuk csak 1 hete vagyunk egyutt kedvel meg aranyos vagyok mondja is de akkor nem értem miért nem keres ,vagy hív fel
2019. jan. 8. 22:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem érdekled, ennyi
2019. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Valòban benne van a pakliban,hogy èrzelmes ugyan,de csak akkor vagy jò neki,ha èppen kedve van.

Többet èrdemelsz.

2019. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!