Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjek el egy beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el egy beszélgetést facebookon egy "ismeretlen" fiúval aki bejön?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel egy suliba járunk. A sulimban különböző tagozatok vannak és mindketten máson vagyunk. Egyszer ráírtam, de igazából semmiről nem szólt a beszélgetés inkább gázul éreztem magamat, mert az egyik barátnőm "véletlen" küldött neki egy like jelet. Hogyan tudnám kezdeményezni a beszélgetést illetve mikről kérdezhetném ami nem sablon és nem kellemetlen egyikünknek sem. Szeretném megismerni és szeretném, ha ő is megismerne engem ás szeretnék vele beszélni csak nem merek neki írni pont ez miatt, mert nem tudom hogyan kezdjem. Ő 16 éves én pedig 15 szóval mindketten gimnazisták vagyunk. Várom az ötleteket és nagyon fontos lenne. Köszönöm előre is akik írnak <3
2018. márc. 30. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

nem kell úgy nekirohanni

tegyél fel magadról pár jó képet először is

aztán like-old a képeit, nem kell mindet, csak úgy 1-2-t

ettől elkezdi nézegetni a képeidet, és lehet hogy majd ő ír rád

ez egy sokkal jobb kiindulópont, mint hogy te írj rá valami mondvacsinált dumával

2018. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem először is kérdezd meg, hogy mizu, meg az ilyen sablont :D Azután hogy hogy telik a szünet, mit csinál húsvétkor (mert ha most ráírsz, ez pont aktuális). Utánna szerintem mivel egy suliba jártok, ez akár lehet egy közös téma is. Kérdezd meg miért épp ide jár, milyen a suli neki, a tanárok, hátha ebből kialakul egy téma.

2018. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat hasznosak voltak.:)

Az első válaszolónak annyit szeretnék írni, hogy ő nem az a tipus aki képeket tesz ki. Szóval nem tudok mit likeolni. Viszont az egy nagyon jó ötlet, hogy én tegyek ki, de ha nem reagál rá akkor ugyan ugy semmi.

2018. márc. 30. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!