Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen létezik? Lehet hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen létezik? Lehet hogy csak azért tetszett, hogy kiszeressek a srácból (általános)? Többi lent! ⬇

Figyelt kérdés

Szóval, most kerültem be a gimibe. Általánosban volt egy plátói szerelmem. Ötödik óta tetszett nekem egy srác és szép lassan beleszerettem, persze más fellángolásaim is voltak, de csak azért mert tudtam hogy nem lesz semmi abból amit igazából érzek. Nyolcadikban karácsonykor elkövettem egy hatalmas nagy hibát. Írtam egy levelet neki. Egy szerelmeslevelet amit egy még nagyobb baklövés követett. Odaadtam neki karácsonykor. Elkallódott nála a levél aztán megtalálta és elolvasta.😞 Aztán rámírt viberen. Elmondta hogy nem hitte volna hogy fog ilyen levelet kapni valaha is, hogy nagyon meglepődött, és hogy ő elfogad engem barátként. Barátok maradtunk, sokat beszélgettünk, aztán elballagtunk. Augusztusban lett facebookom és ráírtam. Elbeszélgettünk. Aztán rámírt ennek a srácnak a legjobb barátnője(általánosban). Azt mondta hogy szálljak le a erről a srácról, és hogy úgysem érdeklem, minek beszélgetek vele, és hogy csak idegesítem a srácot. Megmondtam neki hogy csak egy barátként írtam rá, semmi mást nem kell hozzá értelmezni. Aztán eljött a tanévkezdés. A mostani osztályomban is van egy fiú aki nagyon tetszik. Tetszett? Nemtudom. Valószínűleg csak fellángolás volt. Mert jött egy iskolai rendezvény. Tudni kell, hogy abban a suliban ahova járok titkárnő az anyja a srácnak az általánosból. Ezért eljött erre a rendezvényre. Én úgy éreztem nyáron, hogy kiszerettem belőle, marad barát. Ahha... Aztán megláttam. Hát azt hittem rosszul látok! Mégse szerettem ki belőle, sőt. Nagyon mélyen megérintett. Pedig pont egyre kevesebbet gondoltam rá. Beszélgettünk, úgy általában a sulikról, az osztályokról, az emberekről. Nem ugyanabba a suliba járunk.

Aztán december. Amikor utoljára láttam mielőtt hazautazott volna(koleszos,csak nyáron és télen megy haza), azt az osztálytársamat aki tetszik. Aztán volt egy jó hosszú téli szünetünk. Mikor visszajöttünk a szünetről, és ránéztem, nem érintett meg annyira. Nem tetszett már annyira.


L



2019. jan. 9. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Létezik-e? Igen.
2019. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló történt, történik.
2019. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, létezik, sőt az is létezik, hogy a plátói szerelem fájdalma egy vagy több évig is eltart
2019. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!