Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik örök szerelem? Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik örök szerelem? Többi lent❤️

Figyelt kérdés

Létezik az, hogy valaki 12-13 évesen beleszeret valakibe, és egészen a halálig elkísérik egymást?

Azért kérdezem, mivel szeretem a régi könyveket, és többször olvastam bennük gyerekkori szerelmekről amik a halálig tartottak... Csak azon gondolkoztam hogy ez a 21. században is létezhet? Mivel állítólag a gyerek szerelem ugyan olyan erős tud lenni mint a felnőtt...

Valakivel történt eleve ilyen?



2018. dec. 27. 01:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem.
2018. dec. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Ez egy igen erős illúzió amit a mai társadalom beléd nevelt, sulykolt! Álom világban élsz ha azt hiszed létezik ez a szerelem maszlag, nagyon elcsépelt dolog ez! De hát te is nősz, fejlődsz majd elbutulsz, ez a élet vele járója
2018. dec. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Valóban rég történt azonban,nem egy történet volt ilyen a családomban. Nagyanyám és nagyapám 14 évesek voltak mikkor összejöttek és 18 évesen házasodtak. 60 év után nagyapám elhunyt és nagyanyám rá 2 évre. Szerintem van,erre alapozva. És ameddig ez a példa nekem a szemem előtt van az életbe nem tudom azt mondani,hogy nincs. + azok akik nem ismernek egy hasonló estet sem,azok honnan tudják,hogy nem létezik? Bírom a minden tudó embereket,akik azt hiszik mindent és mindenkit ismernek ezen a Földön. Pontosan az olyan kis hisztisekhez tudom hasonlítani akik egy két csalódás után,ki látástalanok, minden fiú egy áruló barom és fordított esetben minden csaj krv@ lesz. Amit nem tudunk biztosra arra ne adjunk inkább választ. Úgy gondolom,hogy mivel láttam példát rá, én egy biztos választ tudtam adni. Nyugodtan le lehet támadni.
2018. dec. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
03:07-és igen. Nem fog századtól sem függni hogy létezik-e ilyen vagy sem.
2018. dec. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
0,01 % az esélye
2018. dec. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Létezik de az az igazság hogy evolúciós szinten nem úgy vagyunk programozva. Biztos hallottál már a kapcsolatokban a kritikus 7 évről. Guglizz rá
2018. dec. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A 0,01 is esély. Tehát VAN! Attól hogy sz@r élete van alakinek nem kell elvenni a hitet, tagadni. Nektek barmennyire is fáj, van olyan akik oviba együtt jártak. Egy helyre ☝️

Utánna általános iskola. És kialakult a kedvelésből a szerelem. Nagyon ritka. De létezik. A szerelem kiszámithatatlan. Tudom nem ide tartozik. De sokszor kérdezik itt. Honnan tudjam ki az igazi?

"Akinek a nevét kiejted halálod pillanatában" (páromtol loptam)

2018. dec. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Létezik. De általában nem az a boldog szerelem.
2018. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Örök szerelem nem létezik. Azt hiszem talán, hogy szerelmes talán maximum 7 vagy 8 évig lehetsz. Olyan viszont létezik hogy halálig tartó szeretet. Sokan keverik a szeretet és a szerelem fogalmát ami szerintem nagy hiba. Nem lehetsz valakibe szerelmes örökké, de szeretheted ameddig élsz. Nagyon sok embertől hallom hogy azért vet véget egy kapcsolatnak mert ő már nem szerelmes, de kérlek ... egy kapcsolat nem a szeretetről, meg a partnerségről szól? Az összetartozásról, bizalomról, együttlétről ... Szerinted a 40 éves házasok szerelmesek egymásba? Persze hogy nem. :D
2018. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak, van különbség a szerelem és szeretet között. Szerelmes csak rövid ideig lehet az ember, addig tökéletesnek látja a partnerét minden hibája ellenére is. Aztán ahoy ez elmúlik, akkor jön el az a pont, hol vagy szakítás vagy folytatás lesz a vége. Ha már a szerelem kezd elmúlni a kapcsolatban, vagy egymás idegeite kezd menni a két fél és inkább szétmennek, vagy pedig józan fejjel is belátják egymás hibáit és kompromisszumokat kötve folytatják.

Egyébként nekem pont a legjobb barátnőm szülei a példa erre az örök szeretetre (nyilván már rég elmúlhatott a tini szerelem). Ők gimiben találkoztak, nem sokkal az érettségi előtt összejöttek, de mivel a lány nem tehette meg, hogy felmegy Pestre egyetemre, ahova a fiú ment, igy rövid párkapcsolat után úgy döntöttek, hogy szakítanak. Aztán évekkel később a lány egy ösztöndíjjal felkerült Budapestre, és a fiú azonnal megkereste és akkor jöttek rá, hogy egyszerűen nem tudtak más emberekre ugyanúgy ránézni a szakítás után sem, így tudták, hogy úgymond ők már csak együtt lehetnek boldogok. És ők a mai napig együtt vannak, a korábbi szétválás ellenére is. Míg ismerek olyat is, akik 30 év házassàg alatt hűtlenek voltak egymáshoz, becsapták egymást, viszont sosem váltak el.

2018. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!