Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik az a személy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az a személy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem nagyon egyszerű: Létezik olyan ember, aki viszont szeret?


Ezt a kérdést is csak kínomban írtam ki, mert nemrég szakítottam a barátnőmmel és most minden ködös. NEM akarom magamat sajnáltatni, csak... nem tudom mit tegyek.


Létezik olyan, aki tudna szeretni? Vagy ezt magamnak kell megválaszoljam?



2018. nov. 16. 16:50
 1/8 A kérdező kommentje:
*20/F
2018. nov. 16. 16:51
 2/8 DollarDog ***** válasza:

Hogy a francba ne létezne😂

Létezik, csak rá kell találnod, ennyi az egész. Én is nemrég estem át egy szakításon, mégsem adom fel, itthagyott hát itthagyott, tovább kell lépni, az élet nem áll meg. Majd lesz olyan aki úgy szeret ahogy vagy!


19F

2018. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát köszi szépen a bíztatást! :)


Talán ez az amire most a leginkább szükségem van.


Csak most kicsit össze vagyok zavarodva. :)

2018. nov. 16. 20:25
 4/8 DollarDog ***** válasza:
Igazán nincs mit, és ne köszönd. Kapcsolodj ki, keress magadnak valami elfoglaltságot. Nekem például a zene rohadt sokat segít mostanában. Valamint haverokkal eljárok szórakozóhelyekre ami megint csak a tovább lépésben segít. Ismerkedj másokkal és érezd jól magad. Nekem legalábbis ez segit. Aztán nem feladni, van még kint bula bőven, rá találsz majd az igazi. 🙂
2018. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Létezhet átmenetileg igazán szeret; meg létezhet hosszan is.
2018. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*Mármint akkor, az adott időszakban heves lángolást él meg irányodba, és lankadhat --ilyen létezhet minden ember esetében


Meg olyan is, akinél nem múlik el a láng,és végig őszinte, tiszta szeretetteljes, vonzalmas lángolás van.

2018. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*szal olyan is lehet minden embernek
2018. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, a válaszokat! :)


Igyekszem megtanálni azt a személyt, akivel leélhetem az életem.

2018. nov. 17. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!