Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet?

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves fiú vagyok. Összeismerkedtem egy nagyon szép lánnyal. Sokat beszélünk, és sokszor megyünk át egymáshoz. Mindig mikor egymásnál vagyunk, akkor lefekszünk az ágyra, és egész végig ölelkezünk, és egymást nézzük, és elválaszthatatlanok vagyunk. Egyszer be is vallottam, hogy szerelmes vagyok belé,de elutasított. Azóta mindig látom a szemében azt, hogy szerelmes belém, és nagyon gyakran mondja, hogy szeret. Egyszer csókolóztunk is, de aztán azt mondta, hogy nem voltak benne igazi érzelmei. És most adódik a kérdés, hogy tényleg nem szerelmes belém, vagy csak nem ismeri be magának. És ha tényleg nem szerelmes belém, akkor miért csinálja ezt folyton velem?

2019. jan. 13. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Guess I have no fucking idea wtf is her problem🤔
2019. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem szerelmes, csak szeret és vonzódik hozzád, és nem akarja azt hazudni neked hogy szerelmes. Erre tippelnék, de ki tudja.
2019. jan. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Semmi gond báttya, mi mindig itt leszünk neked (persze #nohomo)
2019. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!