Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem? Vajon összejöhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem? Vajon összejöhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdem az elején. 13 éves lány vagyok (idén leszek 14) és nagyon tetszik egy 13 éves fiú (szintén idén lesz 14) Nem az én iskolámba jár. Állítólag olyan 2 éve van itt, mivel nem itt lakott. És amikor érdeklődtem ismerőseimtől felőle, valaki azt mondta hogy az ő sulijából tetszik (legalábbis tetszett) neki egy lány. De nem jön össze azzal a lánnyal mert nyilván a lány nem akarta vagy nem is volt esélye. Így hallottam. Azt mondták rég volt amikor mesélt róla, mostanában nem mondott semmit róla, nem tudni, hogy még tetszik-e neki. És nem szerelmes volt hanem azt mondta hogy szerinte szép lány. A legjobb barátnőm iskolájába jár ez a fiú, és a legjobb barátnőmmel minden kedden találkozok, mert a fiú is ugyanaddig van ezért csöngetésre mindig a suli elé érek és láthatom, méghozzá egyedül megy haza..2× is szembementem vele eddig és nagyon nézett..múlthéten pl azt hiszem mosolygott is rám egy ideig. Csak nagyon sütött a nap szóval kb alig láttam valamit. De mindkétszer végig nézett..és csak annyi hogy vajon lenne nála esélyem? Voltam már a barátaimmal edzést nézni is, mert hogy focis és..kezdem egyre jobban kedvelni..<3

Vajon ha tetszik neki egy lány de nincs nála esélye és mondjuk jönnék én?

Egyébként szinte mindig egyedül van, kivéve amikor a 8.-os legjobb haverjával. A barátnőmet megkértem hogy figyelje és nem szokott senkit nézni a suliban. Csak az osztálytársait ahogy szedik szét egymást és röhög rajtuk xd na szóval szerintetek ez összejöhet? és azért néz végig mert esetleg szimpi volnék? ^^


2017. márc. 26. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Tetszel neki.

Menj és beszélj vele, mondd el neki mit érzel:)

2017. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huhaa erre nem számítottam:D

Én nem vagyok biztos benne..még nem is ismer igazán,de remélem hogy szimpatikus vagyok neki, és megpróbálok vele beszélni meg minden:) köszi a választ<333

2017. márc. 26. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!