Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejöhet még vele egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet még vele egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy lány aki nekem tetszik és én már kb egy hete beszélek vele facebook-on és egy suliba járunk ott is köszönünk egymásnak stb.Egyszer elmondtam neki hogy tetszik.Meg megkérdeztem hogy a közeljövőbe lenne e esélyem nála?Azt válaszolta hogy"Hát jah Igen"Szóval lenne esélyem nála!!Csak az a bukkanó hogy azt irta egyszer hogy "Nem igazán jövök neki be" ma is elmentem a meccsére mert sportol.Ő amugy szereti a sprotos,okos fiúkat meg a komoly fiúkat.Én 3-4 tanuló vagyok alsóba 5 voltam.Én MMA-ztam meg kondizok 1 éve és 3 hónapja apával meg szeretek nevetni.A lány amugy 13 éves és kisebb nálam magasság szerint.Én 14-éves vagyok.Szóval mit ajánlotok hogy hogyan jöjjek vele össze?Válaszokat előre köszönöm!

2016. szept. 28. 19:02
 1/3 anonim válasza:
Hívd el fagyizni, vagy egy cukrázdába! Egyszerűen:Hívd el randizni
2016. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
amugy egy randinál hogy szokot lenni hogy kifizet kit?nem azért kérdem mert smucik lennék!
2016. szept. 28. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokan mondják ,hogy illik a fiúnak. Nekem spec kicsit kényelmetlen ha ki akarná fizetni. Én a mindenki fizeti a sajátját híve vagyok , de kedves gesztus ha felajánlod ,hogy fizeted te. ha azt mondja ,hogy nem akkor mondd ,hogy de meghívod te. Ha belemegy akkor fizess te legközelebb meg ő hív vissza. Viszont ha második próbálkozásra is nemet mondd , akkor ne erőltesd.
2016. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!