Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak azért mert szebb? 17L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért mert szebb? 17L

Figyelt kérdés
van egy srac akvel eddig nagyon joban voltam... És van egy unokatesom aki hat valjuk be elegge bombázónak számit. Egy csajról van szó.. Nos ez a srac elkezdett irkálni unokatesommal. És eléggé zavar, hogy eddig majdnem minden haveromat elszedett csak azert mert ő szebb...
2019. jan. 13. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne,hogy csak azért van ez mert szebb?
2019. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beszéltél már azokkal, akiket "elszedett", hogy miért döntöttek így? Mert náluk ott a válasz.
2019. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább nem téged dugnak szanaszét. Miért baj ez?
2019. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez azért zavar mert ő csak bejön a képbe és vége mindennek.. mármint ez zavar igazán, hogy akikkel én nagyon jól kijövök azokat elszedi tőlem...És ha őt megismerik akkor velem már olyan furán viselkednek
2019. jan. 13. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:

nem küldenél kettőtökről fotót? kiváncsi lennék rá :)

Egyébként srác vagyok és az én unokatesómnak fényévekkel jobb teste van mint nekem, talán arcra is jobban néz ki, a csajok mindg őt választották én meg nagyot nevettem ,mert eddig az összeset megcsalta :D kicsit szomorú a dolog de ez van utólag mindig nevetek, mikor az unokatesóm, már mással van a csaj meg még mindig vergődik utánna :D

2019. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódjál. Amúgy lehet, hogy nem direkt csinálja, amgúy lehet, hogy karmikus.
2019. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!