Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Miért vagyok...

Mit csináljak? Miért vagyok ilyen? Miért félek egy komoly kapcsolattól?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és soha nem volt még komoly kapcsolatom. Úgy érzem nincs is szükségem rá, mert még érett vagyok. De itt van egy fiú, akibe nem vagyok szerelmes, csak barátként kedvelem. Ő 19 éves. Komoly szándékai vannak velem kapcsolatban, és meg is osztotta velem, de én félek. Ő azt mondja, hogy csak idő kell hozzá és hogy higgyek kettőnkben! De én tudom, hogy nem fog működni. Most mit csináljak? Akarjak egy bizonytalan kapcsolatot ami hát ha jó lesz vagy továbbra is bántsak egy személyt a bizonytalanságom miatt? Kérlek, értelmes válaszokat esetleges tanácsokat írjatok.:) Előre is köszönöm.
2015. máj. 5. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
15 evesen ne akarj komoly kapcsolatot.Azt hagyd meg kesobbre. :)
2015. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak kiakar használni,persze nyílván 15 évessel akar komoly kapcsolatot ,hiszel a mesékben?
2015. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a srác nem dobogtatja meg különösebben a szívedet, akkor csak azért ne legyél a csaja, hogy "szegény" ne érezze magát rosszul. Egyébként szerintem direkt játszik a naivitásodra, hogy Te érezd magad vacakul, amiért vergődni hagysz egy barátot.


Soha, de soha ne legyél szánalomból senkinek sem a csaja! Csak olyan srácnak adjál esélyt, akihez testileg, lelkileg nagyon vonzódsz-

2015. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vele még akkor sem kellene összejönnöd, ha amúgy késznek éreznéd magad egy komolyabb kapcsolatra. Nincs rád különösebb hatással, csak barátként tekintesz rá, akkor meg minek?

15 évesen amúgy még valóban nehéz lenne összehozni egy igazán komoly kapcsolatot. Akármekkora a szerelem, egy kapcsolat nem tud igazán komoly lenni (szerintem!!!) addig, amíg a felek iskolába járnak, a szüleiknél laknak és csak néha találkoznak kettesben. Hosszú kapcsolat lehet, de komoly szerntem onnantól lesz, ha már együtt éltek és magatokról gondoskodtok. Az meg még odébb van. Úgy érzem.

2015. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!