Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Félek egy kapcsolattól. Mit...

Szaszaaaaaaaaa kérdése:

Félek egy kapcsolattól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve szerelmes vagyok egy fiúba! Úgy vettem észre+többen is mondták h én is bejövök neki...találkoztunk többször is úgy hogy baráti tarsaságon belül voltunk és ilyenkor hívott moziba meg ilyen helyekre...de azt vettem észre egy idő után hogy akaratom ellenére is visszautasítom...az utobbi alkalommal is pl kérdezett rólam személyesebb dolgokat (szintén baráti társaságon belül) meg szinte megint csak velem foglalkozott...és amikor komolyabb kérdéseket tett fel + magunkra hagytak kettesben a többiek fogtam a piásüveget és leittam magam...én ezt nem értem végtelenül szeretem de közbe meg mégis ilyeneket csinálok...miért van ez? Félek hogy több lehetőségem nem lesz az utóbbi miatt

2016. márc. 2. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Inni persze nem félsz, mi? Aztán csodálkozol, hogy egy igénytelen prolip***a leszel. Egy nőnek legyen tartása! Tehát:


1. Pia abbahagy, elfelejt.


2. Sráchoz odamegy, ellentmondást nem tűrően közli a következőt: "Szombaton ráérek. Elvihetsz valahová." Nem dadogni-rebegni, nem félrenézni, nem toporogni.


Nő legyél, ne buta kis liba. Ha nem megy, akkor buta kis liba maradsz. Sokan azok, nincs azzal baj, csak úgy rendes férfi nem fog rád nézni soha életedben.

2016. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nőjj fel ! mikor a fiu megun foglalkozni veled akkor nezheted magad. szedd ossze magad és alj elé. ha mindketten bejottok egymasnak akkor miert is ne?
2016. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
75%
Pszichológust ajánlanék. A viselkedésed önbizalomhiányra utal. Ezek alapján úgy látom, félsz a visszautasítástól, félsz kiadni magad. Egy terápia csodákra képes! :) Szeresd magad, mert csodálatos ember vagy!
2016. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia :)

Az alkohollal kapcsolatba csak azt jegyezném meg, hogy nekem is volt ilyen időm, csak hála istennek a legjobb barátnőm segített átvészelni ezt az időszakot, ezt tanácsolom neked is.

Nekem is hasonló esetem volt.. de én nem ennyire féltem vagy hogy mondjam.. szerintem, szedd össze magad és mond meg a szemébe. Azt is hogy picit félsz. Mindent amit érzel. Mert ezellen ha nem teszelellene rosszabra fordulhatnak a dolgok!

2016. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!