Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire korrekt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire korrekt ha valakivel két és fél év után a barátja képes lerendezni egy szakítást az iskola közepén 20 perc alatt egy szünetben, magyarázat nélkül?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mit gondoljak, nem tudok haragudni, de akkor sem tudom, hogy ez mennyire volt korrekt, mert én nem érzem annak, de lehet, hogy csak túlreagálom.

2019. jan. 14. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor te szakítottál vagy veled szakítottak?
2019. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Velem szakítottak...
2019. jan. 14. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Szar ügy. Velem is történt hasonló😥
2019. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem korrekt
2019. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez minden volt csak nem korrekt,nemhogy 2év után..
2019. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És az normális, hogy a rákövetkező nap meg már semmi baja sincs, minden szünetben egy csajjal röhög, akinek egyébként mindenki tudja, hogy bejön, és ha meglát, akkor konkrétan leszarja?
2019. jan. 14. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem normális. Kitartást, találsz jobbat.
2019. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem,az exed hihetetlen bunkó.
2019. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!