Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió után vissza a suliba?

Depresszió után vissza a suliba?

Figyelt kérdés
Őszi szünet előtti héten sem voltam suliban és most ezen a héten sem. Nagyon lehangolt voltam,volt,hogy az ágyból sem keltem fel. Az osztályból senki se tud róla. Nem tudom majd mit mondhatnék másoknak,hogy miért is hiányoztam ennyit. Kelletlenül érzem magam most ez miatt,utálok magyarázkodni és azt se tudom mit mondjak majd,mert nem akarom mindenkivel közölni,hogy miért is nem voltam. Félek vissza menni.

2016. nov. 9. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

És honnan tudod, hogy depresszió? Előbb orvossal kellene erről konzultálni.


Nem kell elárulni a valódi okot, mondd azt, hogy influenzás voltál, és ennyi.

2016. nov. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az igazolást megoldod okosban, ha mégsem, akkor azon rajta van az ok, amit a tanáraid így megtudhatnak. Ez önmagában nem gond szerintem, nem szokás az ilyet közhírré tenni, és jobban is odafigyelhetnek rád. Az osztálytársaidnak mondj mást, nem értenék meg.

Ha a lehangoltságodnak nincs különösebb oka, vaggyis nem tudsz megnevezni valami konkrét kiváltó okot, akkor számít depressziónak, azaz betegségnek.

2016. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!