Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok erről? Én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Én levontam belőle dolgokat, nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi,hosszú lesz,de így tudom minden részletet bele írni,köszi,ha így is elolvasod,és leírod a véleményedet.


Van egy lány a suliban, együtt járunk szakkörre, amikor együtt vagyok vele általában mindig el van pirulva, ha feltettem neki valami kérdést a válasz után visszakérdezett több dolgot is. Amikor egyszer lehetett választani,akkor mellém ült le. Viszont ha suliban szembe jön,vagy éppen ül valahol, vagy csak simán néz a szemembe, de nem köszön vissza(hangosan ráköszöntem,csak nézett a szemembe amíg tovább nem mentem,elég kínos volt),vagy pedig simán elnéz amikor ránézek/ rám se néz,de akkor általában a barátaival beszélget. Azóta párszor,amikor álltam a folyosón, ő arra jött a barátnőivel, mosolyogtunk egymásra,meg szemeztünk. Egyik ilyen szakkör alkalmával meg odanéztem,akkor viszont pont elkapta a fejét,mert addig engem nézett. Viszont aznap este ráírtam, kérdeztem tőle pár dolgot, azokra válaszolt,majdnem mindig rakott egy pirulós smylit is a végére, de vissza nem kérdezett semmit, meg miután reagáltam a válaszára, de újat nem kérdeztem, csak "látta",de nem írt semmit. Ahogy észrevettem naponta csak párszor nézett rá a telefonjára, de így most akkor sem tudom, hogy mi van,teljesen összezavart. A többi jelből azért nyilván úgy tűnt,hogy bejövök neki,azért is próbáltam feloldani a hangulatot és beszélni vele,de ahogy látjátok nem nagyon lehetett. Ezek után suliban utolsó napon mentünk hazfele,aztán előttem a barátnői hátrafordultak meg elkezdtek rám mutogatni, őt "hátra fordították", majd mentek tovább, ő meg felém, velem szembe fordulva állt, csak nézett a szemembe,mintha várta volna hogy oda érjek és mondjon valamit, aztán hirtelen vmi random emberhez odaszólt és elment tovább a barátnői után. Rá pár napra ráírtam,elmondtam neki,hogy mit érzek iránta, meg a végén ünnepek miatt boldog karácsonyt kívántam neki. Ezután amit írtam már csak "elküldve"-nek jelezte, ergó elolvasta úgy az üzenetet,hogy nekem azt ne jelezze,majd átrakott archivált üzenetekbe. Ebből így az előzményekkel úgy tűnt,hogy azzal volt gondja,hogy ezt messengeren közöltem vele,ami tényleg gáz,de miatta tettem ott,mert úgy gondoltam,hogy élőben nem lenne jó,ha ennyire fél. Ezért amikor vége lett a szünetnek és kezdődött a suli, egyik óra után amikor ők jöttek a termünkbe ott helyben beszéltem vele, mondtam neki,hogy nem ott kellett volna ezt közölni,hanem szóban,meg amit írtam kicsit az is hülyeség volt, erre mondta,hogy nem gond, mindenkivel megeshet, de nem olvasta az üzenetet, és majd elolvassa és válaszol, ez nyilván hazugság volt,ez után elköszöntünk és elmentem,gondolom egyértelmű,hogy nem írt. Azóta volt egy utolsó szakkör, láthatóan amikor én olvastam/beszéltem akkor maga elé nézett/elnézett, meg mondtam egy szar poént amin kínosan nagyot nevetett, mások meg nem, ha szembejön akkor leginkább elnéz mellettem.


Érdekes kaland volt, sok tapasztalattal gyarapodtam, ebből nekem az jött le,hogy valószínűleg nem nagyon volt még ilyen helyzetben, elég gyerekesen(éretlenül) viselkedett,játszadozik.

Nektek mi a véleményetek?



2019. jan. 15. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint sosem volt még ilyenben része,és nem tudja kezelni a helyzetet.A messengeres dolog valóban rossz ötlet volt,nemhogy messengeren még élőben sem tudta volna kezelni ezt.
2019. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat, többet nem követek el ilyen hibát, akkor ott jó megoldásnak tűnt,mert mégsem szemtől szemben vagyunk, és nyugodtan át tudja gondolni a válaszát, de szerencsére nem ezen csúszott el, mint utána kiderült.


Várom a többi véleményt! :D

2019. jan. 15. 17:38
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt már egyszer kiírtad nem?



“Viszont ha suliban szembe jön,vagy éppen ül valahol, vagy csak simán néz a szemembe, de nem köszön vissza(hangosan ráköszöntem,csak nézett a szemembe amíg tovább nem mentem,elég kínos volt)”


Ezt még elolvasni is fájt :DDD



Egybk nekem pont ez a része furcsa, ki az isten csinál ilyet xdd

2019. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ugye? Érdekes eset volt xD.

Nem,ezt a kérdést még nem írtam ki.

2019. jan. 15. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:

De én ezt lattam egyszer

Megkeresem hatha

2019. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez nem kötődik a témához...
2019. jan. 18. 20:11
 7/12 anonim válasza:
100%
Szerintem fél, és nincs tisztában az érzéseivel. Hány éves amúgy? Mert ha tényleg nem volt még ilyenben része akkor érthető, hogy félénken viselkedik. Szerintem szemtől szemben (nem messengeren :D ) hívd el valahova. Nem muszáj úgy, hogy : "Eljössz randizni?" Elég csak mondani valami programot. De ne legyenek barátok mert a leírtak szerint az ő barátai lehet cikizik ez miatt.
2019. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a választ,16 éves, igazából volt,hogy előttem ment a lépcsőn, a barátai meg mögöttem, és vigyorogva mondogatták a nevét,de ő mereven előre nézve ment tovább. Azt el tudom képzelni,hogy emiatt esetleg cikizik, de szerintem inkább amiatt,ahogy ezt a helyzetet lekezelte, mert ha amiatt cikiznék,hogy még nem próbálkozott felé senki sem, akkor pont az lett volna a jó neki, ha viszonozza a dolgot, hiszen akkor pont nem cikiznék ha fülük hallatára igent mond. Igazából nyilván elengedem ezt a dolgot ahogy tudom, persze azóta sem írt,pedig azt a barátai nem látnák, én úgy gondolom,hogy ha zavaros lenne neki akkor mondta volna h át kell gondolja, vagy alapból írt volna, mert ugye azt csak ő meg én látjuk. Várom a többi véleményt.
2019. jan. 25. 23:06
 9/12 anonim válasza:
100%
Hetedik vagyok. Írtam privátban, de itt is leírom, hogy ha ennyire bánt téged ez a dolog beszélj vele személyesen. Mert akkor csak muszáj válaszolnia. :D Ha meg nem akkor nem, mindenkit utasítanak vissza. Nem lehetünk mindenkinek szimpatikusak.
2019. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én meg ott válaszoltam, de hogy lássa más is, konkrétan bántani nem bánt, csak fura, és magyarázatokat keresek. Ha még messengeren is fél/nem tudja mit tegyen, akkor személyesen hirtelenjében ahogy leszólítom 3x annyira megijed, szóval nyilván nemet vágna rá, az hogy nem válaszol, az is az, de ugye az ő esetében más is áll itt. Várom a többi véleményt :D
2019. jan. 27. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!