Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek akar tőlem bármit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem bármit is ezek után?

Figyelt kérdés

Naszóval. Van egy fiu akit már lassan fél év ismerek. Eddig rendsueresen beszéltem vele de ugy kb egy hete összevesztünk mert belekökött nagyon erősen a hóba.

Én másnap ki akartam vele békülni de két barátnőm tulzásba vitte az őszinteséget is megkérdezték tőle hogy akar e tőlem valamit mert ha nem akkor én nem futok utána.(pedig csak ki akartam vel békülni)

Rávágta hogy nem.

Ezután facebookon eléggé összevesztünk.

Napok ota rá akartam irni de vissuatartott a dacc....

Aztán végül tegnap késő éjjel ő irt rám.

Ja és tegnap elött vacsoránál mögöttem állt amikor éreztem h hozzáért a fenekemhez....

(Kollegista vagyok)

Szerintetek most akar valamit vagy csak szorakozik és el kellene küldjem a francba??


16/l



2019. jan. 16. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát úgy látszik a seggedre fáj a foga azért.

Én azt feltételezem hogy nem akart eddig tőled semmit, de miután megtudta hogy tetszik neked, ki szeretne használni téged.

Az alap hogy hanyagold, de vigyázz is vele!

2019. jan. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

Wooooow merész a srac

Szórakozz vele te is

Pl tegyél utalásokat, néha érdekeljen utána meg szard le 2 napig

Ezzel teljesen megorited

De ne nagyon eld bele magad, vigyázz h ne csavarja el a fejed mert tényleg a kihasznalasra pályázik

Jatszadozz és akkor lehet h felkelted az érdeklődését

Hidd el tudom mirol beszelek 😂😂

16 l

2019. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Jó nagy idióta az utolsó

Valószínűleg az van amit az első írt. Szórakozik veled és most ki fogja használni, hogy tudja, hogy bejön neked. Hagyd a fenébe.

2019. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
☹️☹️☹️☹️
2019. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!