Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátomnak szülinapi ajándékké...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak szülinapi ajándékként pénztárca? 16/L

Figyelt kérdés
Mindketten 16 évesek vagyunk, fél éve vagyunk együtt. Most lesz nemsokára a születésnapja, és arra gondoltam, hogy pénztárcát veszek neki (fekete, bőr). A mostanija eléggé a végét járja, szokta is mondogatni, hogy kéne újat vennie. Viszont ilyesmi kérdések alatt azt láttam, mások szerint illetlenség pénztárcát ajándékba venni (jelentheti azt hogy költsön ránk többet?), nem tudom mennyire venné sértésnek. Szerintetek jó vagy rossz ötlet?

2019. jan. 17. 16:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Figyelj! Szerintem simán örülne, max azon a napon nagyon adj neki szeretetet. :D
2019. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
#8; De mai vagyok,csak szerencsére nem ilyen 😊
2019. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 akkor szerencsédre nem kell megmondanod, miket csinálhatok a saját életemben :)
2019. jan. 17. 22:18
 14/18 A kérdező kommentje:

Többiek: köszi mindenkinek, szerintem egy jobbféle pénztárca meg egy általam festett kép lesz :D

#9 igen hallottam hogy nem illik üresen ajándékozni, barátnőm mondta hogy egy 20-ast kapott bele 😅

2019. jan. 17. 22:22
 15/18 A kérdező kommentje:

Igen mert aki lefekszik a barátjával az máris a pokolra jut, értem :D

De amúgy tök jó, hogy egy rohadtul nem ilyen témájú kérdés alatt is muszáj beszólogatni valakinek, csak mert neked fáj az élet 🙃

2019. jan. 17. 23:47
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
2019. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%

De ki mondta, hogy lefekszik vele?


Logic?


Gondolom pettingelnek már, ami teljesen NORMÁLIS ebben a korban.

2019. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#19, köszönöm


Lefeküdni még nem akarunk, de azért itt már jóelőre elhordtak mindennek 😌

2019. jan. 20. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!