Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Van egy srác aki.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy srác aki.

Figyelt kérdés
Van egy srác négy éve ismerjuk egymást nagyon változo a kapcsolatunk én szeretem őt de nem tudom mit kénne csinálnom néha olyan jól kijövunk de aztán jön mindig valami és utáljuk egymást de kb olyan mintha én fiuba lennék vagyis a lényeg elmondjam neki hogy szeretem vagy sem ? 18 l

2019. jan. 17. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha tovább is így akarsz élni hogy titokban bejön akkor ne mond el, ha nem akkor mond el és max kioffolt de legalább nem leszel tovább szerelmes belé
2019. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a se veled se nélküled kapcsolat

El kell döntened h szereted e vagy sem

Ebben nem tudunk segíteni, döntést hozni helyetted

2019. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hulyeseg amit mondtam, vissza az egész 😂😂😂

Akkor mondd el ha el bírod viselni h otthagy

Mert azt is számításba kell venni

De én nem mondanám el neki, inkább valahogy megszerettetnem magamat vele (ahogy bírod)

Annyira nehéz, én is így voltam egyszer, de soha nem mondtam el

Már lassan 5 éve van ez és nem merek még rairni se mert azóta elkoltoztunk

Borzalmas de valahol nem bántam meg mert sajna kihasználja a csajokat mert hat valljuk be rohadt helyes

Lehet h nem kene tanácsokat mondanom de én várnék vele hatha megtudsz rola dolgokat amitől megváltozik a véleményed

2019. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha titokban varsz, azt evekig megteheted, addig belép valaki más helyetted.

Találj egy megoldást egy kezdeményezésre, aztán elmondhatod neki, amikor jól kijottok...

2019. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!