Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan kezdeményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kezdeményezték vagy mit csináljak hogy imponáljak neki? (lány vagyok! )

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki nekem nagyon bejön, és jóban is vagyunk, de ő úgy tekint rám mint haver (szerintem)... Na már most, én szeretném ha lenne valami köztünk, de hogyan csináljam? Nem szeretném elmondani hogy tetszik nekem...

2019. jan. 8. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Mosolyogj rá gyakran, szemezzetek és dicsérd (ezt a srácok is szeretik ám)! Szerintem az utóbbiból eshet le neki legkönnyebben a szándékod. Bár nem tudom, mennyire bensőséges volt eddig a szerinte baráti kapcsolatotok. Nyilván, ha jobban, akkor nehezebb dolgod van. Illetve, ami még fontos, keresd a társaságát minél többször, tehát éreztesd vele, hogy igazán fontos számodra! Szervezzetek közös programokat! Pl. menjetek bulizni (bár nem tudom hány éves vagy...), ott talán könnyebben feloldódtok, s jobban haladhatna a terved...De ha nem vagytok partizós típusok, akkor is lehet bármilyen más taliról, "burkolt" randiról szó: ha egy suliba jártok, akkor órák után beülhettek cukrászdába, inni valamit, csak sétálni és beszélgetni. Légy bátor, hajrá!

18/L

2019. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy meg szemezz vele, próbálj meg minél többet beszélgetni vele, nevess a viccein, érdeklődj iránta.

2019. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Legyetek együtt sokat,de lehetőleg kettesben.Hívd el sétálni ,hívd el magadhoz filmezni. (de tényleg csak filmezzetek,ne mássz rá el ne ijeszd a vadat :D,persze azt írtad valami így ha azt szeretnéd csak akkor mondd meg neki nyíltan tuti nem utasít el :P,de gondolom nem erről van szó ). Ha beszélgettek nézz mélyen a szemébe esetleg búcsúzáskor nyomj egy nagy puszit az arcára. Köszönj rá mindig ha összefuttok kérdezd meg hogy van milyen volt a napja,egy idő után ha bejössz neki,és nem csak sima haverként kezel,látni fogod és akkor már lehet próbálkozni azzal hogy köszönéskor megöleled akkor is megpuszilod..néha megsimogatod..aztán már csak veszi a jelet. Ha viszonozza is bármilyen formában akkor meg már nyert ügyed van ;). El ne is mond..érd el így hogy ő mondja ki hogy szeret téged annál nincs is jobb egy lány számára szerintem. Sok sikert! Remélem tudtam segíteni.
2019. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!