Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig szeretem és ugy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem és ugy erzem hogy o is engem . Nemtudom mit tegyek hogy el tudjam engedni. Es mi van ha o se tette meg tul magat rajtam?

Figyelt kérdés
10honapja nem beszelunk az exemmel . A kapcsolatunknak hirtelen lett vege es nem is lett lezarva rendesen. Engem meg azota is erdekel hogy mi van vele kivel van. De szerintem o is erez meg irantam. Peldaul a suliba sokszor nez, sokszor megy el ott ahol en ulok a folyoson ,sot amikor egy buliba voltunk akkor is mikozbe massal tancolt folyton ram ram nezett. Miert van ez mit gonoltok?

2019. jan. 17. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Papíron még nem engedted el. Ennyi. Nincs több válasz.
2019. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kéne kérdezned hogy kiderüljön. Mert van esély arra is hogy beképzeled, vagy félreérted. De a minimum hogy lezárjátok.
2019. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet le kellene ülnötök és ábeszélni a dolgokat..akkor nem lennének benned kérdések és talán könnyebben eltudnád engedni.
2019. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a valaszokat!!!
2019. jan. 18. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!