Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Főképp fiúk válaszát várom!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főképp fiúk válaszát várom! Van egy fiú aki nagyon tetszik, hogy szerezzem meg? Help plss 16L

Figyelt kérdés

Szóval.. van egy fiú aki nagyon tetszik, csak buliban szoktuk látni egymást, ő mindig néz, és énis őt, de nem féltünően, csak így egymásra pillantgatunk. Nagyon helyes fiú.😍

Ha egy fiú odajön hozzám, akár beszélgetni vagy táncolni,egyből rám néz, és olyan, mintha féltékeny lenne, mert ez többször megesett már és mindig oda nézett.:D

Nem tartom magam csúnya lánynak, sokan mondják, hogy szép vagyok,de nem tudom,hogy neki bejövök e.. Ő nem kezdeményez csak néz. Egyszer mellém jött, miközbe táncoltunk, de úgy tett mintha nem is érdekelném.. Elfordult direkt, nem tudom azt miért csinálta. :/

Aztán később majdnem kitört a verekedés a buliban és mikor látta, hogy látom elkezdett feltünősködni, vagánykodott, hogy ő tud verekedni meg utánuk ment azoknak akik a balhét csinálták..  Kicsit úgy jött le nekem, hogy ezt direkt csinálja.

Később mikor táncoltunk, ugye ő is más társasággal, és énis, de tudta, hogy látom, mert akkor is néztük egymást néha, akkor direkt oda ment egy lányhoz és táncolt vele,de előtte meg engem nézett.. Nem tudok kiigazodni rajta, féltékennyé akart tenni vagy mi? Vagy én értelmezem félre, és nem jövök be neki? Nem értem, ha néz, akkor miért nem jön oda? Pedig tudja szerintem, hogy odajöhetne, mert kértek már fel engem előtte más fiúk táncolni és elfogadtam, és táncoltam velük, pedig olyan is felkért aki csúnya volt, de azt is elfogadtam, mert nem szeretek illetlen lenni, szóval gondolhatja ha nézem is őt, akkor ha ő kérne fel vele is táncolnék..

Amúgy még egy szót se váltottunk, köszönés se volt, semmi, csak annyi, hogy nézzük egymást.

Jövő hétvégén megint lesz egy buli, amire elmegyek és szerintem ő is ott lesz..  Én nem szeretnék kezdeményezni, mert szerintem ez a fiú dolga, meg nem is akarok túl nyomulós lenni.


Szóval.. Mit tegyek, milyen jeleket küldjek neki, hogy odajöjjön?


Leginkább fiúk válaszát várom, de lányok is írhatnak minden véleményre kíváncsi vagyok. :)

Bunkó válaszokat nem kérek.


Ja és én 16L, Ő 17F



2019. jan. 18. 04:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10: Elutasítás nem egyenlő a bunkósággal 😊
2019. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nemtudom, hogy te utolsó, fiú vagy e vagy lány, de ha lány akkor látom téged nem nagyon kértek még fel táncolni, mert akkor tudnád, hogy néz rád egy fiú miután elutasítod, eléggé bunkónak néz.
2019. jan. 18. 20:37
 13/16 anonim ***** válasza:

#12: Fiú vagyok.

De mit foglalkozol vele,hogy néz rád? Egy vad idegen fiú lelki világa meg véleménye nem rád tartozik,hanem rá. Hagyd ezt abba.

Illemből senkivel nem kell táncolni.

2019. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Okés.

Egyébként válaszolni is tudsz talán a kérdésre amit feltettem?

2019. jan. 18. 21:03
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát többféle megoldás jut eszembe :

1. Menj oda hozzá, hivd ki a buliból egy pohár itallal a kezedben beszélgetni. A többi ugyis vagy jön magától vagy nem.

2. Mosolyogj és várj. Ez a féltékenyitéses játék annyira szánalmas nekem. Meg játszmák, hogy hogyan bűvöljem-hálózzam be stb.

3. A kicsit drasztikusabb megoldás. Ha már kimentetek és kint minden ok, és esetleg félóra beszélgetés után is szimpi, (nem megjátszós-előadom magam tipus) és van rá lehetőséged, csókold meg olyan atomfinoman és ha ugrik rá (sztem fog), akkor ott helyben sz...opd le olyan atomfinoman, ne ráncigálva meg gyorsan bólogatva.

Figyeld meg ha jó volt, soha nem tudod levakarni magadról. Ez egy régi nagy titok, tudom durva igy leirni, de akkor is működik.

4. Ha ezek után letiplizik, te jártál jól, miért is ?

Mert ha 3 hónapig jártál volna vele és utána történik meg, akkor is letiplizne, mert ő olyan fajta. Vagyis nem buktál el 3 hónapot-fantáziálást-reménykedést-gyomorbangombócot ennyi ideig.


Bocs ha tól realistán irtam.

2019. jan. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#14: Mellőzd az ilyen nyomulós hülyeségeket,amiket néhány ember írt. Ha akar valamit odamegy, nem neked kell odamenni bájologni meg csókolózni wtf??

Én nagyon szánalmasan érezném magam,ha olyan gyáva lennék,hogy a lánynak kell odajönnie hozzám.

De eleve nem kezdenék olyan sráccal,aki így játsza az agyát. Mi tetszik neked az ilyen kisfiúkban?

A legjobb,amit javasolhatok,hogy légy érettebb,és emeled az igényeket. Találni fogsz egy fiút,aki nem buliban fog arcoskodni,hogy ő milyen menő,mert verekedés volt vagy mi. A viselkedése irtó gáz,ha minőségi kapcsolatra törekszel,az ilyet messziről kerüld.

2019. jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!