Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nagyon nagyon tetszik. Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 13 éves lány vagyok. Pár hete elmondtam annak a fiúnak, hogy tetszik, de neki más jön be. Nagyon, de nagyon tetszik. Szoktam vele facen beszélgetni, de mindig csak hülyeségeket írok, hogy mi volt a suliban, vagy mizu. Az osztályban 4 pár van és puszilgatják, ölelgetik egymást, vagy inkább a fiúk a lányokat és én irigykedem rájuk, mert nekem erre van szükségem: szeretetre egy fiútól. Még sosem volt barátom. Nem tudom mi tévő legyek. Csak szerelmes könyveket olvasom és elképzelem magam a helyükbe. Nagyon jó érzés. Légyszi segítsetek. A gonoszkodók tartsák magukban, amit gondolnak! Köszönöm. :)

2015. jún. 15. 22:46
1 2
 1/14 gelazso ***** válasza:
0%

a személyes beszélgetést nem helyettesítheti az a hülye faceb.

beszélj meg vele egy randit!

ö kell neked, vagy csak szex kell?

addig is segít az önkielégítés.

2015. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Figyelj szerinted én már 13 évesen szexelni szeretnék? Szánalmas. -.-

Én nem vagyok k*va! Köszönöm, hogy mások ilyet feltételeznek rólam... Normális kérdést tettem fel, normális választ vártam!

2015. jún. 15. 23:00
 3/14 anonim válasza:
Ne facebookon beszélgess vele :)
2015. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Megszerezni? Pokemon a srác, vagy mi?:DDDD


Ha más kell neki, akkor nem igazán tudsz mit tenni. Max. vársz, hogy alakul a kapcsolata azzal, aki tetszik neki.

2015. jún. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy kicsit lámpalázas vagyok és sose tudom mit mondjak neki. Föcin mellé ültettek, de nem tudtam mit mondjak neki. Mindig csak hallgattam. Mintha nem lett volna hangom nem mertem beszélni :(
2015. jún. 15. 23:08
 6/14 A kérdező kommentje:
Az aki tetszik neki, annak nem tetszik ő. Szokta mondani, hogy nem jönne vele össze, de ki tudja? :(
2015. jún. 15. 23:09
 7/14 anonim válasza:

Hát keress egy közös témát!! Én is hasonlóképpen állok (csak nem tudom h. Tetszik-e neki valaki) lényeg hogy én is ültem mellette több órán is. És nagyon jóban vagyunk mert van egy nagyon jó közös témánk és nagyon sokat tudunk beszélgetni: )

Témának jó pl. Egy youtube videocsatornasportol(arrol nagyon sokat lehet beszélni).vagy megkérdezed h. Mit sportol arról is tudtok. És szerintem is próbáld hanyagolni a facebookot!

2015. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
istenem de aranyos :) személyesen próbálj vele beszélgetni ne csak facen.
2015. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
pénzzel majdnem mindent meg lehet oldani :D
2015. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

13 évesen hidd el, attól hogy nincs barátod nem maradsz le semmiről még

Megszerezni? Sehogy! Sem a viszonzott szeretetet sem pedig egy embert nem birtokolhatsz

Másoknak van párja az osztályban? És? Az én barátnőm 16 éves volt amikor először csókot kapott és azt tőlem kapta. Évek óta együtt vagyunk és ez egy hatalmas büszkeség a szememben, hogy még van olyan lány aki nem sieti el a dolgokat. Nem vagyok maradi, de 13 évesen hidd el, túl korai.

21/F

2015. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!