Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és nagyon kétségbe vagyok esve. Volt egy fiú akivel 3 éve rendszeresen elkezdtünk beszélgetni. 7 hónappal ezelőtt összejöttünk (fél évig voltunk együtt).

Teljesen belépült a bioritmusomba, nem telt el egy perc a fél év alatt hogy nem gondoltam volna rá. Folyamatosan beszéltünk és szinte mindennap találkoztunk. Rengeteg ajándékot is kaptam... nagyon szeretett. Látszott rajta. És sose éreztem ennyire szeretve magam.

1 hónapja már hogy szakítottunk... (veszekedések miatt). Borzalmas az egész. Nagyon rossz nélküle. Megszűnt létezni... és nem bírom ezt feldolgozni. Nem beszélünk, letiltottam hogy ne írjon mert csak sírnék.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Értelmes válaszokat légyszi.



2018. nov. 8. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi majd lesz masik fiu ai begyogyitja a szived. Meg csak 16 eves vagy, ha igy haladsz 20 eves korodra mar igen sok farkincat kezbe vettel mar.
2018. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mint mondtam értelmes válaszokat szeretnék és nem lekezelőeket...

Nem akarok ismerkedni, nem is tudok fiúkra nézni.

2018. nov. 8. 17:45
 3/8 anonim válasza:

Nagyon rossz

Ha csak a veszekedések miatt mentetek szét,de még mindketten szeretitek egymást akkor talàn megkereshetnéd.

Ha neki is annyira hiányzol,akkor biztosan megtudjátok oldani :-))

2018. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezzel pedig úgy vagyok hogy ha szeretne keresne...
2018. nov. 8. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet keresne, ha nem tiltottad volna le. Ezzel kicsit azt a benyomást nyújtod neki hogy számodra vége van. Na de te tudod.

Hogyan felejthetnéd el? Tölts sok időt a barátaiddal, keress hobbikat, járj el, szerezz élményeket és tapasztalatot.

2018. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1 helyen van letiltva, de követjük egymást instán is, száma is megvan. Mégsem keres...

Nem akarok vissza menni hozzá, nem lenne jó ujra kezdeni, semmisem lenne ugyanolyan.

Csak el akarom felejteni.

Rengeteg emlékünk van:(

2018. nov. 9. 20:13
 7/8 anonim válasza:

A hiányoznál keresne?

Ha letiltod azzal azt üzened,hogy te nem hiányolod.Hiába hogy másképp eltud érni az van a szeme előtt,hogy nem szeretnéd ha keresne.

2018. nov. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

arra gondoltál már hogy nem akarja újrakezdeni mert veszekedtetek?

énis sokat veszekedtem az akkori barátaimmal mert egyszerűen idióták... mikor kapcsolatba kerülnek elkezdenek punnyadni mindent elvárnak egy nőtől...

elhiszem hogy rossz nélküle hidd el lesz még jobb aki ennél csak jobban szeret és ahelyett hogy veszekedne veled megbeszéli a problémákat nem kell sietni :D volt olyan kapcsolatom ami annyira fájt hogy 1 évig még csak randizni se mentem el mert akkora fájdalamat okozott..

nézd a jó oldalát több időd van magadra hogy a barátaiddal legyél,hobbyjaidra, hogy sportolj, nem kell hajkurászni a szerelmet mert akkor olyannak tűnsz majd aki eladja magát fillérekért csak hogy legyen valakije.

hidd el ha nem keresed jobban fáj neki csak arra vár hogy visszakönyörögd magad...

2018. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!